Największy wybór wizytówek

Nasza firma zatrudnia profesjonalnych, doświadczonych, wykwalifikowanych, a także dobrze wykształconych pracowników. Oferowane przez nas usługi są rzetelne, solidne i w pełni profesjonalne. Nasza pracownia należy do najlepszych, najbardziej profesjonalnych i rzetelnych firm na rynku. Nasza firma zapewnia kompetentną i fachową obsługę klienta. Nasza bieżąca oferta znajduje się na stronie internetowej firmy. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą bogatą, urozmaiconą i szeroką propozycją gotowych wzorów. Skontaktuj się z nami już dziś.

wizytówkiWizytówki typu Premium Mat tworzone są na specjalnym, kredowym papierze. Uszlachetnione zostają poprzez obustronną, matową folię. Druk na takiej wizytówce może być jedno- lub dwustronny. Wyróżniają się stylem oraz wysoką jakością. Folia nadaje im wrażenia dyskretnej elegancji. Kierowane są do osób prowadzących własną firmę, którym zależy na stworzeniu profesjonalnego wizerunku. Z kolei wizytówki typu Premium Soft adresowane są do osób, dla których ważny jest efekt. Folia sprawa, że nasze wizytówki charakteryzują się tym, że mają intensywne kolory oraz są miękkie w dotyku. Na tej rodzaj wizytówki powinniśmy się zdecydować, gdy ważna jest dla nas subtelność. Na pewno przykują uwagę potencjalnych klientów.
Natomiast wizytówki tłoczone pozwalają na ładne i skuteczne uwypuklenie informacji, które są dla nas ważne. Mogą zostać wykonane zarówno na indywidualne zamówienie, jak i te składane przez duże firmy. Zarówno charakter i logo są naprawdę niepowtarzalne. Dzięki tłoczeniu uzyskujemy atrakcyjny efekt 3D. Taka ekskluzywna wizytówka może stanowić doskonałe odzwierciedlenie charakteru Twojej firmy. Dla każdego klienta, który będzie chciał zamówić wizytówki, oferujemy indywidualną matrycę. Z kolei wizytówki złocone są obecnie jednym z najbardziej prestiżowych rodzajów, które drukuje się na papierze. Wskazane elementy wizytówki pokrywa się specjalną metalizowaną i błyszczącą folią, w jednym z następujących kolorów: złotym, srebrnym, niebieskim lub czerwonym.