Nieduży markowy vaporizer

Kannabidiol (CBD) jest organiczną substancją czynną o właściwościach leczniczych. Znaleźć ją możemy, przede wszystkim, w legalnej marihuanie, jednakże, jej palenie,to nie jest dobry sposób, aby je przyjmować. Warto więc rozważyć alternatywę.

Ile kosztuje mocny waporyzator?

vaporizer davinciStanowczo trzeba podkreślić, że palenie, nieważne czy suszu CBD, czy wyrobów tytoniowych, jest dla naszego zdrowia ekstremalnie szkodliwe. Tak jest, albowiem w procesie spalania produktem jest dym ito właśnie nim się inhalujemy. Owszem, w przypadku palenia legalnej marihuany CBD, zawiera on substancje aktywne, ale lwią jego część stanowią substancje smoliste i kancerogenne związki. Dodać trzeba również, że temperatura spalania jest dla suszu marihuany zbyt wysoka w związku z czym ulega on spopieleniu, zanim zdążą się zeń uwolnić składniki aktywne. Specjaliści szacują, że w ten sposób traci się ich od trzydziestu do pięćdziesięciu procent. To bardzo dużo, bowiem wówczas zużywać należy więcej marihuany, ato przecież oznacza wydatek. Natomiast w procesie waporyzacji nie mamy do czynienia ani z dymem, ani z utratą składników czynnych. Jest tak, albowiem wysokiej jakości urządzenia przenośne, jak np. vaporizer DaVinci odparowują od dziewięćdziesięciu pięciu do stu procent wszystkich substancji aktywnych suszu CBD. To bardzo dobry wynik i, jak łatwo zauważyć, waporyzacja jest niemal dziesięciokrotnie bardziej efektywna od palenia, dlatego też, zdecydowanie, warto pomyśleć nad zakupem takiego urządzenia.

W DaVinci możliwe jest waporyzowanie legalnego suszu konopnego, wosków oraz olejów konopnych. Bowiem jestto urządzenie dedykowane właśnie konsumentom najbardziej popularnych produktów zawierających dobroczynnie i wszechstronnie działający, czysty kannabidiol.