You are currently viewing Niemieckie proszki do prania

Niemieckie proszki do prania

Przeciętna polska rodzina składająca się z czterech osób, robi pranie dwa razy w tygodniu. Oddzielnie białe i kolorowe rzeczy, czyli w sumie cztery razy uruchamiają pralkę, ato daje aż szesnaście razy w miesiącu. To spory koszt, a należy jeszcze dodać proszek, lub płyn do prania.

Jakim niemieckim proszkiem prać białe ubrania?

niemiecki proszek ArielDetergenty do prania ubrań różnią się formą, konsystencji, przeznaczeniem i zapachem. Zanim znajdziemy ten idealny, który spełni nasze wymagania i będzie dopierał wszystkie plamy, może minąć trochę czasu, bo na rynku mamy spory wybór. Najczęściej polecany przez konsumentów jest niemiecki proszek Ariel. Jest on dostępny w dwóch wersjach, do białych i kolorowych rzeczy, oraz jest pakowany w worki po dwa kilo, lub w dziesięciokilowy karton. Proszek do białego ma delikatny, morski zapach, który utrzymuje się nawet do dziesięciu dni po praniu. Jego innowacyjna formuła została opracowana w taki sposób, aby wszystkie najcięższe plamy z kawy, błota, czy wina, znikały po pierwszym praniu, bez konieczności stosowania wybielacza. Maleńkie granulki proszku Ariel szybko się rozpuszczają i nie osiągają na tkaninach co jest często spotykane w zwykłych, niskiej jakości proszkach. Do Ariela jest dołączona praktyczna miarka, umożliwiająca dokładne dozowanie detergentu, którą możemy wielokrotnie używać. Niemieckie proszki potrafią skutecznie usuwać plamy w niskich temperaturach, dlatego są bezpieczne dla delikatnych tkanin. Wytwarzają aktywną pianę, które wnika głęboko w materiały.

Pranie z proszkiem Ariel jest niesamowicie łatwe i szybkie. Posiada on składniki zmiękczające twardą wodę, dzięki czemu plamy dają się łatwiej usunąć. Na pełny bęben prania o pojemności cztery i pół kilo, wystarczy wsypać jedną miarkę proszku, aby rzeczy były śnieżno białe i czyste.