Niepowtarzalna ściana z płytek z cegły

Od zawsze marzyłem o konkretnym stylu wykończenia mieszkania, chociaż trzeba przyznać, że dla moich rodziców było i nadal jestto coś zupełnie niezrozumiałego, czego w zażadne skarby nie chcieliby mieć w swoim domu. Trudno jednak im się dziwić, z ich perspektywy wszystkoto, co teraz jest dostępne na rynku kojarzy się z rozwojem i postępem, mi natomiast z powszechnością.

Powrót mody na starą cegłę

płytki ze starej cegłyW odróżnieniu od większości moich znajomych oraz od moich rodziców, mi zawsze podobały się surowe wnętrza, nawet lekko postarzane. Dlatego kiedy wykańczałem swoje pierwsze mieszkanie nie odpuściłem i na jednej ze ścian wykorzystałempłytki ze starej cegły, które moim zdaniem nadawały mieszkaniu odpowiedni klimat. Moi rodzice byli początkowo sceptyczni, ponieważ stare surowe cegły kojarzyły im się z biedą, a nie nowoczesnym designem. Kiedy jednak zobaczyli efekt końcowy przyznali, że w takiej aranżacji faktycznietakie płytki robią wrażenie. Mi bardzo podobało sięto, że ponieważ byłyto cegły z odzysku,to każda z nich była tak naprawdę inna, dlatego ściana sprawiała wrażenie bardzo realistyczne, na czym naprawdę bardzo mi zależało. Całe mieszkanie starałem się utrzymać w surowym, sk

Coraz więcej osób decyduje się na urządzanie swoich domów i mieszkań wykorzystując stare cegły czy decydując się na podłogę z postarzanych desek. Być może podświadomie tęsknimy zadawnymi czasami, kiedy ludzie byli bliżej natury i domy były budowane z cegieł i drewna. Niezależnie od tego, jaki jest powód decydowania się na taki styl i materiały faktem jest, żestaje się on coraz popularniejszy.