Niesamowity pobyt w uzdrowisku

Długo myślałam nad tym, jaki prezent z okazji urodzin sprawić mojej mamie. Dzięki zaoszczędzonym pieniądzom było mnie stać nawet na kupno nowego samochodu, jednak moja mama nie posiada prawo jazdy. Wobec tego w końcu wpadłam na świetny pomysł i postanowiłam obdarować mamę prezentem życia.

Wspaniały wypoczynek i zabiegi odprężające

spaMoja mama od dłuższego czasu narzekała na ból pleców. Lekarz nie stwierdził na szczęście żadnego schorzenia i zalecił mojej mamie po prostu masaże odprężające, jednak mama jakoś nigdy się na nie nie zdecydowała ponieważ nie wiedziała, dokąd najlepiej się udać. Mama też marzyła zawsze o drewnianej kuchni, dlatego postanowiłam połączyć te dwie kwestie w jedno. Wykupiłam mamie dwutygodniowy pobyt w pięknym hotelu oferującym zabiegi spa i wysyłając mamę na te krótkie wakacje czym prędzej zajęłam się remontem kuchni. Dzień przed powrotem mamy wszystko było już gotowe, a kiedy ją ujrzałam nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Moja mama nie tylko wyglądała na zrelaksowaną i wypoczęta, ale i… młodszą! Miała również rewelacyjną, nową fryzurę! Jej skóra promieniała blaskiem, a na twarzy mamy było widać najszczerszą radość na świecie, która przybrała na swej sile, kiedy mama ujrzała swoją nową kuchnie! Dziękowała mi po stokroć, a ja cieszyłam się jej szczęściem. Kiedy wreszcie zasiadłyśmy do herbatki, a mama zaczęła mi opowiadać o swoim pobycie. Nie mogła się nachwalić zabiegami, jakim się poddała. Mówiła o wspaniałym, wręcz zbawiennym wpływie masażu gorącymi kamieniami, biomasażu, wykonywanym w przepięknych pomieszczeniach wśród relaksującej muzyki. Dzięki temu, że znajdował się tam również gabinet kosmetyczny i fryzjerki, mama poddała się serii zabiegów rewitalizujących skórę, a także kondycję włosa.

Byłam niesamowicie szczęśliwa, że mój pomysł doszedł do skutku i moja mama mogła zarówno pojechać na zasłużone wakacje, a jednocześnie na nich wypocząć, poddać się zabiegom kosmetycznym, oraz zwiedzić przepiękną okolicę. Wiem, jak ciężko było jej samej przez tyle lat, dlatego tym bardziej cieszy mnie jej wypoczęta i radosna buzia!