Nocleg zarezerwowałem w sprawdzonym ośrodku

Patrycję poznałem kilka miesięcy temu. Początkowo utrzymywaliśmy kontakt za pośrednictwem czata, ale w końcu zdecydowaliśmy się na spotkanie w realu. Dziewczyna od razu mi przypadła do gustu i liczyłem na stały związek. Po roku zaproponowałem jej wspólny wypad na weekend.

Weekendowy pobyt w Białce Tatrzańskiej

Białka Tatrzańska noclegiPatrycja chętnie przyjęła moje zaproszenie co mnie cieszyło. Oboje liczyliśmy, że ta znajomość będzie na długie lata i staraliśmy się o dobre relacje. Postanowiłem zabrać ją w jakieś ciekawe miejsce. Głównym celem stała sięBiałka Tatrzańska noclegi i tam postanowiłem poszukać jakiegoś ośrodka. Cena nie miała dla mnie znaczenia, ponieważ chciałem wybrać atrakcyjny apartament. Znalazłem interesującą mnie ofertę i zarezerwowałemnocleg na cały weekend. Wyjechaliśmy w piątek po południu. Znałem drogę do Białki Tatrzańskiej, ponieważ kiedyś spędzałem w tej miejscowości wakacje i byłem zadowolony. Kiedy dojechaliśmy do ośrodkato zarejestrowałem się w recepcji i odebrałem klucze do pokoju. Pokój był komfortowy. Posiadał dwa łóżka zgodnie z moją sugestią, które były wygodne i świeżo pościelone. Łazienka była duża i wywieszone były świeże ręczniki oraz szlafroki. Tego dnia nie wychodziliśmy z pokoju. Oboje byliśmy zmęczeni po pracy i postanowiliśmy ten wieczór spędzić na rozmowach. Gadaliśmy do trzeciej w nocy. Czas upłynął bardzo przyjemnie. Następnego dnia rano zjedliśmy śniadanie i wyruszyliśmy na zwiedzanie miasta. Patrycji bardzo się podobało.

Z Patrycją spotykałem się od tamtego czasu regularnie. Kilka razy w roku wyjeżdżaliśmy do Białki Tatrzańskiej a nocleg rezerwowaliśmy zawsze w tym samym ośrodku. Spodobało nam się tamto miejsce i nie szukaliśmy niczego innego. W te wakacje zamierzałem się oświadczyć Patrycji.