You are currently viewing Nowoczesny sposób przedłużania włosów

Nowoczesny sposób przedłużania włosów

 

Jednym z najpopularniejszych zabiegów fryzjerskich z których coraz chętniej korzystają kobiety jest zabieg przedłużania włosów. Zrobiło się o nim głośno kila lat temu, kiedy influencerzy oraz gwiazdy show biznesu zaczęły publikować w swoich mediach społecznościowych efekty, jakie można dzisiaj osiągnąć dzięki tym zabiegom, a są one niezwykle naturalne.

Jaką metodą przedłużyć włosy?

tody przedłużania włosów” height=”160″ src=”http://karnisze24.pl/wp-content/uploads/2022/02/sprawdzone-metody-przeduzania-wosow.jpg” style=”float:left;” width=”240″/>Po tym, jak zabiegi przedłużania włosów zostały skuteczne rozreklamowane przez osoby sławne wiele kobiet skusiło się na skorzystanie z takiego zabiegu i nie zawiodło się na nim. Przez to moda na przedłużanie przybrała jeszcze bardziej na sile. Jak wiadomo nie zawsze to, co reklamują sławne osoby jest dobre i sprawdzone, jednak w tym przypadku rzeczywiście nowoczesne i sprawdzone metody przedłużania włosów okazały się dawać rewelacyjne efekty. Jedną z takich najpopularniejszych metod to metoda kanapkowa oraz przedłużanie włosów ultradźwiękami. Pierwszy sposób polega na przyklejeniu u nasady naszych naturalnych włosów pasemek z doczepami. Pasemka te są umieszczone na elastycznych i praktycznie niewidocznych taśmach tworząc efekt naturalnego przedziałka. Dzięki temu włosy można spinać w kitkę, czy tworzyć różne uczesania bez obawy, że miejsca łączeń będą widoczne. Z kolei metoda ultradźwiękami polega na spojeniu włosa z pasemkiem doczepianych włosów właśnie przy pomocy drgań i ultradźwięków.

Obie te metody co najważniejsze nie obciążają naszych włosów i w żaden sposób ich nie niszczą ponieważ do ich wykonywania nie używa się ciepła, czy też produktów mogących pogorszyć strukturę włosa. Dzięki temu z takich zabiegów mogą korzystać także te kobiety, których włosy są rzadkie i słabe. Zabiegiem przedłużania włosów można zarówno je wydłużyć, jak i właśnie zagęścić!