Nowy wygląd mieszkania dzięki karniszom

Gdy kupiłam z mężem kilka lat temu mieszkanie powiedziałam, że nie chcę mieć żadnych firan. Wtedy po prostu mi sięto nie podobało. Chciała mieć tylko na oknach rolety. Firany czy zasłony jakiś nie pasowały z tym naszym nowocześnie urządzonym mieszkaniem.

Zakup karniszy i firan

karnisze Biała PodlaskaJednak jak się okazuje człowiek w swoim życiu często zmienia zdanie na dany temat. Po tym gdy byliśmy z wizytą u koleżanki, którato kupiła nowe mieszkanie najbardziej byliśmy zafascynowani jej firanami. Były naprawdę piękne. I miałam wręcz wrażenie, żeto dzięki nim mieszkanie wygląda na większe niż jest rzeczywiście. Wtedy też stwierdziłam, że ja w domu też chcę mieć eleganckie firany. Musiałam jednak najpierw kupić odpowiednie karnisze. Mama powiedziała mi, że w najlepszej cenie są karnisze Biała Podlaska właśnie. Są one do tego bardzo eleganckie i można wybraćto co się komu podoba. Poszłam więc następnego dnia do tego sklepu z mamą w końcu ona znała się na takich sprawach lepiej ode mnie. Ja do tej pory nie miałam firan. W sklepie był naprawdę spory wybór karniszy. Mi podobały się najbardziej takie klasyczne. Te, które nie miały zbyt dużej ilości ozdób. I w sumie wybrałam taki karnisz praktycznie bez niczego. Zależało mi na takim efekcie żebyto firana była tą ozdobą. Zresztą prawdę mówiąc ja cenię sobie we wszystkim minimalizm. Za ten karnisz nie zapłaciłam dużo. Rzeczywiście były one w bardzo dobrych cenach. Na pewno były dużo tańsze od tych, które można zamówić na przykład w internecie a wydawało mi się, żeto tam jest najtaniej.

Potem kupiłam jeszcze takie białe długie firany, które również były chyba najprostsze z wszystkich dostępnych w sklepie. W domu mąż zamontował karnisz, który świetnie się prezentował i zaczęłam przypinać firany.