You are currently viewing O czym należy pamiętać przy wyborze zespołu?

O czym należy pamiętać przy wyborze zespołu?

 

Warto dowiedzieć się ile czasu gra zespół muzyczny, od której do której prowadzi impreze. Również ważne jest jak wygląda organizacja przerw, czy grają godzinę i odpoczywają 15 minut czy też grają dłużej, a później robią dłuższą przerwę. Możecie również zapytać czy zespół ma już ustalony scenariusz na wesele i czy można w nim dokonać własnych poprawek.

Czy zespoły weselne również piją alkohol

zespół na duże wesele w BydgoszczyZdarza się, że niektórzy członkowie zespołu piją kieliszek czy dwa dla lepszego prowadzenia imprezy. Jednak możesz zastrzec sobie, że nie chcesz aby ktokolwiek z kapeli spożywał alkohol, więc z pewnością cały zespół dostosuje się do twoich wskazówek. Kwestie ubraniowe też są ważne. Możesz dowiedzieć się w jakich strojach będą członkowie zespołu, czy sąto na pewno eleganckie stroje. Kolejnym ważnym elementem zespołu jestto czy będzie grał pannie młodej podczas jej wyjścia z domu. Następnie spisujemy już umowę i mamy zarezerwowany zespół. Wpłacamy zaliczkę, nie pełną kwotę i mamy zagwarantowany zespół na wesele. Umowa jest bardzo ważna ponieważ daje ona bezpieczeństwo, zarównotobie, jak i zespołowi. Możesz w niej zawrzeć ile oczekujesz grania w trakcie wesela przez zespół na duże wesele w Bydgoszczy. Czy też jakie posiłki i ile alkoholu do picia otrzymają członkowie zespołu, oraz przede wszystkim w których godzinach nastąpią przerwy oraz na jaką kwotę finansową spisywana jest umowa.

Nigdy nie ma co wybierać zespołu na wesela, który jest bardzo tani, gdyż musi w tym tkwić jakiś haczyk, chyba żeto nowy zespół i chce sobie po prostu za tanie granie uzyskać wiele pozytywnych opinii. Przeważnie możemy wybrać dobry zespół weselny w okolicach co najmniej 1000zł, ale także możemy wynająć dobrego DJ z własnym sprzętem, który nie kosztuje bardzo dużo.

Więcej informacji na stronie: http://glambeat.pl