Obrazy do salonu ręcznie malowane

Niedawno kupiłam nowe mieszkanie. Jego urządzanie dało mi wiele radość choć sama przeprowadzka była raczej mało przyjemna. Moim ulubionym pomieszczeniem jest salon. To tu spędzam najwięcej czasu. O ile z wyborem kanapy czy innych mebli nie miałam problemu o tyle nad detalami zaczęłam się zastanawiać. Bez nich pokój wydawał się być niezamieszkany.

Urok obrazów ręcznie malowanych do salonu i nie tylko

obraz do salonu ręcznie malowanyPuste ścianyto przygnębiający widok. Niby ktoś jest w tym mieszkaniu ale jakby nie było po nim śladu. Z samych mebli nie da się wywnioskować kim jest ich właściciel, jakie ma zainteresowania i upodobania. To właśnie zagospodarowanie ścian mówi o nas najwięcej. Możemy powiesić stare rodzinne zdjęcia – nawet te czarnobiałe. Możemy powiesić swoje zdjęcia z podróży -to też o nas dużo mówi. Jeśli jesteśmy fanami muzyki, jakiegoś zespołu wybierzmy plakaty kultowe plakaty. Jeśli ktoś lubi naturę – oddadząto pejzaże czy plakat z fragmentami nawet liści. Ja zdecydowała się na obraz do salonu ręcznie malowany. Nie jestto tania rzecz. Im większy format tym cena wyższa. Jestto też najczęściej obraz bez oprawy. Także dochodzi do wszystkiego jeszcze cena ram. Ja zdecydowałam się na kwiaty. Cały pęk bratków ręcznie malowany olejną farba na płótnie. Przez chwilę przeszła mi przez myśl abstrakcja i właściwie z takim zamiarem przeszukiwałam internet ale finalnie wybrałam kwiaty. Kolorystycznie najbardziej mi odpowiadały.

Wybrałam obraz zupełnie nieznanej artystki. Ale jeśli ktoś chce może nabyć też reprodukcję znanego działa sztuki. Cena takiego obrazu waha się od 300 zł do 2000. Zależy od techniki w jakiej obraz został wykonany oraz od wspomnianego już wymiaru. Tańsze są zawsze szkice, albo rysunki wykonane samym ołówkiem czy węgielkiem. Wszystko zależy od wystroju.