You are currently viewing Odnawiamy szafę

Odnawiamy szafę

Na jesień postanowiłam zrobić jakieś fajne zakupy. Poszłam na zakupy tam gdzie jest odzież używana z Anglii, aby wybrać sobie coś fajnego niskim kosztem. Planowałam zakup kilku sweterków na chłodniejsze dni. Byłato markowa odzież używana, więc mogłam dostać praktycznieto samo, co w sklepach. Ciepłych rzeczy było kilka. Różne narzutki wpadły mi w oko.

Zakupy zawsze sprawiają mi przyjemność

odzież używanaTa tania odzież używana wiedziała co lubię, bo znalazłam coś w zeberkę nawet. Zebrato mój ulubiony wzorek. Mam z nią wszystko, różne kocyki, bluzki. Znalazłam też fajną koszulkę z zebrą, ale była tam gdzie jest odzież używana męska, więc raczej nie dla kobiet. No ale co mi tam, do spania będzie jak znalazł. Lubię spać w porozciąganych ciuchach. Bardzo mnie wkurza jak mam ciasne ubrania. Musi być luźno i wygodnie. Dlatego męskie ciuchy są jak znalazł, bo nie muszę się w nich męczyć. Nasze damskie koszulki często są zakończone zaraz pod pachą. Przezto skóra się bardzo poci, bo nie może oddychać. Wkurza mnieto, więc staram się wybierać luźniejsze rzeczy. Na szczęście w sklepie był fajny asortyment. Mogłam się trochę obkupić. Na pewno się spodobam teraz mojemu chłopakowi, bo wybrałam sobie fajną obcisłą koszulkę, którą zakładam tylko dla niego. Czasem pozwalam mu pocieszyć sobie oko, ale nie za długo. Jak jest miły,to się mogę poświęcić. Ostatnio na szczęście jest dobrze, bo pomagał mi jak byłam chora. Gotował obiady, sam, nawet nie zamawiał z żadnych barów. Mogłam się najeść, boto były pyszności. To one mnie tak postawiły na nogi. Te jego rosołki, receptury babci były pyszne.

Przezto wszystko zamiast schudnąć- bo ludzie zazwyczaj jak chorująto mało jedzą, nie mają apetytu i tracą na wadze-to przytyłam ze dwa kilogramy! No aleto dobrze, bo w sumie jestem dość szczupła, a z wagą zawsze miałam problemy, bo byłam jak patyk. Mam taką szybką przemianę materii, że ciężko mi przytyć. No ale coś czuję, że jakby mój chłopak mnie tak częściej karmił,to wyglądałabym zupełnie inaczej i nabrałabym kobiecych kształtów. On chyba nato liczy.

Czytaj więcej na:http://werona.biz