Oryginalna rama do obrazu

To jak urządzimy nasze mieszkanie, bądź dom zależy głównie od nas. Wiele z nas nie ma tzw. smykałki do urządzania i wizualizacji co jak ma wyglądać i gdzie stać. Dlatego korzystamy z pomocy projektantów, którzy od a do z pomagają nam w tych czynnościach tworząc najlepsze rozwiązanie dla naszego metrażu.

Czy obraz powinien być nowy?

ramy do obrazów dekoracyjneGdy już mamy prawie gotowe wnętrze i zaczynamy szukać dodatków to pojawiają się schody. Przede wszystkim dlatego, że nie zawsze znalezienie odpowiednich poduszek, doniczek, obrazów, bądź ramek jest dla nas proste. Często ramy do obrazów dekoracyjne stanowią dla nas ogromny problem. W sklepach nie zawsze jesteśmy w stanie znaleźć ciekawe produkty. Lubimy, gdy obrazy mają dusze i dlatego zależy nam na powieszeniu czegoś pięknego na naszej ścianie. Dlatego wiele z nas korzysta z outletów, bądź kupuje ramy używane od innych sprzedawców. Wiele z nas szuka ram, które nie są idealnie wykonane, ale posiadają element tzw. niedokończony, na przykład: niedokładnie pomalowane listwy. Wygląda to oryginalnie i bardzo ciekawie. Szczególnie tego typu ramy znajdują zastosowanie w stylach boho, vintage, a nawet skandynawskim. Powieszenie obrazu w takiej ramie sprawia, że oryginalniej będzie wyglądał na ścianie. Dla wielu z nas obraz to punkt kulminacyjny wnętrza. Dlatego dobrze jeśli będzie dopasowany z pazurem, charakterem i przede wszystkim będzie dla nas ważną częścią tego pomieszczenia. Powieszenie takiego obrazu nad sofą, telewizorem czy stołem dopełni całkowicie wnętrze i nie będą potrzebne żadne inne dodatki.

Nie od dziś wiadomo, że sztuka ma w sobie ogromną magię i piękno. Dlatego warto, aby w każdym domu znalazł się obraz w pięknej i oryginalnej ramie, który będzie najpiękniejszą ozdobą naszego pomieszczenia. Cudownie będzie popatrzeć na niego wieczorem przy filiżance gorącej herbaty.