Oryginalny prezent – bransoletka z kuleczek

 

Ostatnio obchodziłam imieniny. U nas w rodzinie nie ma tradycji, byto święto obchodzić. Dlatego zawsze z tej okazji sama robię sobie prezent. Stwierdziłam, że życie jest za krótkie, by sobie czegoś żałować. W zeszłym roku kupiłam ekskluzywne perfumy, a dwa lata temu skórzanątorebkę. W tym roku postanowiłam, że zainwestuję w biżuterię.

Bransoletek z kuleczkami nigdy za wiele

bransoletki z kuleczekNa takie prezenty mogę sobie pozwolić, bo nie założyłam jeszcze rodziny, a pensje mam naprawdę dobrą. W poszukiwaniu odpowiedniego jubilera pomogła mi przyjaciółka, która jest ekspertem od biżuterii. Ja przyznam się, że nie mam jej dużo. Po prostu nie lubię kiedy zbytnio zwracam na siebie uwagę. Dlatego zawsze wybieram subtelne dodatki. Przyjaciółka oprócz tego, że zasugerowała mi, gdzie najlepiej udać się na zakupy,to zaproponowała, że pójdzie ze mną i mi coś doradzi. Bardzo mnieto ucieszyło, bo zazwyczaj wszędzie chodzę sama. W sklepie okazało się, że wybór jest ogromny. Oczywiście większość gablotek wypełniało złoto oraz srebro. Jakoś nic mi nie wpadło w oko, ale gablotka w której były bransoletki z kuleczek od razu zwróciła moją uwagę. Całe półeczki wypełnione były różnego rodzaju biżuterią wykonaną z kuleczek. Od razu wybrałam kilka różnych bransoletek. Z pomocą przyjaciółki wybraliśmy tę jedyną. Pani ekspedientka powiedziała, że biżuteria z tych kuleczekto obecnie najlepiej sprzedająca się biżuteria.

Z wyboru byłam bardzo szczęśliwa. Tak naprawdę niewielki dodatek, a sprawił, że cała stylizacja jest idealnie dopełniona. Postanowiłam, że następnym razem dokupię sobie do kompletu naszyjnik. A w pracy koleżanki od razu zauważyły moją nowość. To bardzo miłe, gdy słyszy się komplementy płynące z ust innych kobiet. Czuję się wtedy taka wyjątkowa.

Sprawdź takżehttps://mogusto.pl/