Otwieram salon kosmetyczny

Jestem wykwalifikowaną kosmetyczką. Pracowałam w różnych salonach kosmetycznych. Jakiś czas temu podjęłam decyzje o otworzeniu swojego salonu. Byłam pewna, że sobie poradzę i jestem gotowa na taki poważny krok w karierze.

Zamówiłam najlepszy puder

puder do twarzyMoja decyzjabyła bardzo dobrze przemyślana. wiedziałam, że mam spore doświadczeniei moje klientki sązadowolone z usług, które wykonują. Makijaż do tej pory był zawsze chwalony i nie miałam nigdy żadnych problemów ze strony klientek. Klientki zawsze były zadowolone z końcowego efektu. Spora uwagę przykładam do kosmetyków, na których pracuję. Do mojego salonu zamówiłam najlepszy puder do twarzy. Zawsze byłam zadowolona z tej firmy i n\postanowiłam skupić siętylko na jednej marce jeśli chodzi o puder do twarzy. Zamówiłam go w różnych odcieniach, żebykażdaklienta była zadowolona,. Puder do twarzy musi byćprawidłowo nakładany. Puder do twarzy nie może byćani za ciemny ani za jasny. Puder do twarzy musi być idealnie dobrany. Ja z moich wieloletnim doświadczeniem wiedziałam jak powinno sięgo dobieraći prawidłowo nakładaćna twarz. Kiedy moje stałe klientki dowiedziały się, ze otworzyła swój salon kosmetyczny zaczęły do mnie dzwonić i umawiać się na malowanie i inne zabiegi pielęgnacyjne, które wykonywałam. Byłam bardzo zadowolona, ze moje klientki o mnie nie zapomniały i nadal chciały korzystać z moich usług. Lokal, który udało mi się wynająć był w niskiej cenie. Bart pomógł mi go odmalować. Dostałam dofinansowanie, które przeznaczyłam na zakup mebli a także kosmetyków, dzięki którym mogłam pracować.

Wiedziałam, że początki mogą być ciężkie. Nastawiałam się nato i była ostrzegana przez znajomych. Nie zdawałam sobie jednak sprawy, że moje makijaże i inne usługi kosmetyczne są aż tak doceniane przez stałe klientki, dzięki którym firma bardzo dobrze się rozwijała od samego początku.