You are currently viewing Paintball, czyli ciekawy sposób na spędzenie czasu

Paintball, czyli ciekawy sposób na spędzenie czasu

Zapewne wielu z was słyszało o grze zespołowej jaką jest paintball, jednak nie każdy miał okazję w nią zagrać. Ale na czym tak naprawdę polega ta gra? Otóż polega ona na prowadzeniu pozorowanej walki pomiędzy drużynami przy użyciu markerów, czyli urządzeń, które zasadą i kształtem zbliżone są do broni pneumatycznej.

Paintball – dobra zabawa dla każdego

paintball mazuryNa rynku jest wiele firm, które zajmują się organizacją imprez paintballowych na specjalnie przygotowanym do tego polu lub na terenie byłej bazy wojskowej czy w lesie. Ważne jest jednak, aby taka firma, którą chcemy wynająć oferowała najwyższej jakości sprzęt, który zapewni nam bezpieczeństwo, świetną zabawę oraz wspomnienia. Coraz więcej firm decyduje się na organizację paintballa dla nowych pracowników, ponieważ jestto świetny sposób na spędzenie wolnego czasu a także na integrację. Paintball mazuryto także świetny pomysł na wieczór kawalerski. Jednak nie jestto zabawa jedynie dla panów. Również panie mogą fajnie spędzać czas. Tym bardziej, że po zakończonej grze, która zazwyczaj trwa 2-3 godziny można odpocząć przy ognisku. Jednak nie każda firma oferuje takie usługi. Ile kosztuje taka zabawa? To zależy od firmy a także zestawu jaki oferuje. Zazwyczaj ceny wahają się od 60 do nawet 120 złotych za osobę. Plusem jestto, że można dokupić dodatkowo kulki jeśli te, które były w zestawie nam się skończyły. Organizatorzy tego typu imprez z roku na rok oferują dodatkowe usługi, które mają umilić czas po zakończonej grze.

Sama ostatnio byłam z koleżankami i kolegami na paintballu i świetnie się bawiłam. Jestto naprawdę bardzo fajna gra, dzięki której możemy również poznać nowych ludzi, ponieważ możemy się łączyć z innymi grupami, które grają na sąsiednim polu. Są różne rodzaje gry, dla tego na pewno każdy z nas znajdzie odpowiedni wariant dla swojej drużyny.