Pełen monitoring i kontrola nam mieszkaniem, czyli dom Fibaro.

Wszyscy nadal uważają, że domy i mieszkania, w których sterowanie światłem, muzyką, telewizją, roletami i temperaturąto abstrakcja i kojarzy się z filmami fantastycznymi i bardzo zamożnymi rodzinami, którym nigdy niczego nie brakuje. Jestto bardzo błędne myślenie.

Inteligentny dom Fibaro – usługa warta uwagi.

Dom FibaroWystarczy wejść na stronę Internetową pod adresem abmsystem.pl i sami jesteśmy w stanie przekonać się, że wyposażenie nieruchomości w takie cudato koszt kilku tysięcy złotych. Jeszcze gdybyśmy spojrzeli nato parę lat wcześniej, cena by była zbyt wysoka, ale teraz jestto przystępne dla każdego. Ciekawym rozwiązaniem jest, że nie musimy automatyzować całego domu od razu i możemy zacząć na przykład od ustawienia świateł i temperatury, a dopiero po pewnym czasie dokupić resztę sterowników. Jak nazywa się taka usługa? Jestto inteligentny dom Fibaro. Wspomniana wcześniej firma oferuje swoje usługi w profesjonalnym montowaniu takich systemów, od roku 2005. I swoje usługi proponuje działalnością małym i dużym, nie przekreślając przy tym klienta indywidualnego. Dobrze, wiemy już ile kosztuję taki dom Fibaro, jakto działa i gdzie możemy zamówić instalacje. Ale jak tym sterować? Jestto bardzo prosty system sterowania ustawieniami poprzez dotykowy telefon komórkowy, tablet z dostępem do Internetu, lub mobilny komputer przenośny.

Wystarczy, że przed powrotem zmieniamy swoje ustawienia i po powrocie możemy cieszyć sie odpowiednią temperaturą w pomieszczeniach, zasłoniętymi roletami i nastrojową muzyką, a nam w tej chwili zostaje jedynie relaks.