Piękne, złote łańcuszki

 

Co jakiś czas lubię kupować sobie coś nowego. Czasami sąto sukienki, w których tak dobrze się czuję, czasami jakieś inne dodatki do ubrań. Uwielbiam chodzić po sklepach i mogłabym robićto w każdej wolnej chwili, ponieważ nie ma nic lepszego dla kobiety niż zakupy. Znam kobiety, które nie lubią zakupów, aleto takie wyjątki od reguły.

Serduszko na złotym łańcuszku

cienkie łańcuszki złote damskieOstatnio zauważyłam, że ciężka biżuteria powoli wychodzi z mody. To bardzo dobrze, bo niektóre jej elementy potrafiły wyglądać tcienkie łańcuszki złote damskie, które prezentują się wspaniale przy każdym rodzaju stylizacji. Można je nosić zawsze do pracy i jestto ogromny plus, ponieważ wiadomo,że samemu ciężko jest taki łańcuszek czasem ściągnąć. Zawsze potrzeba kogoś do pomocy. Tak,to mogę je nosić każdego dnia i nie rzucają się zbytnio w oczy. Nie odstają od reszty mojego ubioru. Dlatego postanowiłam kupić sobie nowy łańcuszek, z małym złotym serduszkiem dla ozdoby. Czasem trzeba pozostawić jakiś drobny element ozdobny, a takie małe skromne serduszko również w niczym nie przeszkadzało i do wszystkiego pasowało. Moja mama mówi, że wyglądam w tym łańcuszku jak ona, gdy miała sesję zdjęciową za młodu. Pokazała mi nawet swoje zdjęcia i faktycznie, wyglądałyśmy identycznie i nawet takie same łańcuszki miałyśmy. Tylko, że mama miała bez serduszka. Drobny, lejący się łańcuszek, ozdobi każdą szyję, bez względu nato, jaki styl ubierania preferujemy.

Za jakiś czas planuję następne zakupy do kompletu. Oprócz łańcuszka, muszę mieć też jakieś kolczyki. Myślę, że najlepiej do niego, będą pasowały malutkie kuleczki na wkręty. Wiszące jakoś nigdy mi się nie podobały. Pewnie kupię je tam, gdzie mój wspaniały łańcuszek.