Plakat na miarę naszych oczekiwań

Plakat jako forma poligraficzna, doskonale znany jest nam od wielu już lat. Po raz pierwszy został wydrukowany w roku 1835. Tego po raz pierwszy dokonała jedna z największych amerykańskich drukarni, która na co dzień zajmowała się obsługą poligraficzną głównie cyrku. Dzisiaj nie tylko na potrzeby cyrku uprawiany jest druk plakatów. Bo i one same znalazły szerokie zastosowanie na dwóch płaszczyznach. Pierwszą z nich jest reklama, a drugą propaganda.

Druk w służbie reklamy
druk plakatówPlakaty coraz powszechniej wykorzystywany są jako nośniki reklamy. Powalają one skutecznie przyciągnąć uwagę i utrwalić w pamięci to, na czym nam zależy. Ale nie sama grafika, nie sam projekt odpowiada za to, czy odniosą sukces. Równie ważny jest także druk. I tutaj doskonale sprawdza się druk cyfrowy, czyli drukowanie plakatów w Warszawie. W świecie, gdy tak ogromną wagę przywiązujemy do szczegółów i gdy na każdym kroku zaskakuje nas najwyższa jakość świadczonych usług, również to, co oglądamy, chcemy, aby pozytywnie, estetycznie nas zaskakiwało. Druk wykonany tą właśnie techniką pozwala wydobyć piękno każdej barwy. Są one nie tylko wyraziste, ale też i niezwykle ciekawe. Wykraczające poza paletę podstawowych, stonowanych barw. Tak wykonany druk sprawia, że plakat staje się skutecznym sposobem przyciągnięcia uwagi.

A gdy zależy nam na czasie…
Również wtedy ta technologia staje na wysokości zadania. Druk 24h to rzeczywista oferta obejmująca przelanie na papier gotowego pomysłu, jaki zrodził się w głowie projektanta. Projekt przekazywany jest na nośniku pamięci, z którego komputer go odczytuje. Nie ma tu konieczności przygotowywani m y drukarskiej, dzięki czemu jest aż tak szybko i sprawnie. Gdy zależy nam na tym, aby skutecznie wyjść z reklamą do odbiorcy, ten rodzaj druku pozwoli nam zrealizować nasz pomysł, nawet jeśli mamy na niego tak mało czasu.