You are currently viewing Pobyt w luksusowym hotelu

Pobyt w luksusowym hotelu

Lubię podróżować. Mało jest osób, które wolały by siedzieć w jednym miejscu. Bardzo często jeżdżę zagranicę. Ale ostatnio jakość podróżuję po kraju. Czas najwyższy zwiedzić swój kraj. Nie byłam w wielu miejscach i nadszedł czas byto nadrobić. Na chwile obecną będę podróżować w weekendy. Jest kilka miejsc, gdzie mam dość blisko, a nie było okazji by tam pojechać.

Noc w hotelu pod miastem

hotel BraniewoOstatnio zdecydowałam się pojechać nad jezioro. Niedaleko mnie jest taka miejscowość Braniewo. Jest tam duże jezioro i malownicza okolica. Myślę, że będę mogła tam sobie odpocząć. Jadę tam na dwa dni. Wyjadę popołudniu w piątek. Praktycznie po pracy jak tylko zjem obiad. Na miejscu będę w przeciągu dwóch godzin. Wyjadę z tak gdzieś pod wieczór w niedziele. Tak bym mogła w poniedziałek pójść do pracy. W sumie muszę wynająć pokój w hotelu na dwie noce. Znalazłam idealny hotel Braniewo ma kilka znakomitych hoteli, ale ja głównie kierowałam się ceną i wygodą. Wybrałam jeden z najtańszych hoteli pod miastem. To, że zapłaciłam znacznie mniej niż jakbym nocowała w mieścieto muszę powiedzieć, że pokój był świetny. Dobrze umeblowany i schludny. Jak tylko tam weszłam było czuć taki przyjemny zapach. Chyba jak dobrze wyczułamto były konwalie. Miałam w pokoju zapalone kadzidełka. O tej porze jest dość ciepło, więc na noc zostawiłam otwarte okno, mogłam wsłuchać się w szum lasu. Wokół hotelu był takie niewielki zagajnik. Głównie byłyto brzozy i sosny. Można było tam pójść nagrzyby. Ale ja nie miałam nato czasu. W końcu przyjechałam tylko na dwa dni, więc ten czas chciałam poświęci na zwiedzanie i wypoczynek nad jeziorem. Bardzo podobał mi się ten pobyt. Gorąco polecamto miejsce.

Podróżując trzeba mieć na uwadze fakt, że trzeba będzie wydawać na hotele. Jak ktoś woli spać w wygodnym łóżku i mieć łady oraz schludny pokójto bez hotelu się nie obejdzie. Ja jak jechałam na jezioro do Braniewato wynajęłam pokoju w hotelu pod miastem. Do miasta było parę kroków, można było też podjechać autobusem miejskim. Głównym czynnikiem decydującym była cena pokoju.