Pokoje na godziny w dużych miastach

Pokoje na godziny w dużych miastach

Usługa wynajmu apartamentu na godziny jest niezwykle popularna w dużych polskich miastach, gdzie klienci cenią sobie przede wszystkim pełną dyskrecję ze strony właścicieli wynajmowanych pokoi. Ceny są bardzo zróżnicowane – za jedną godzinę korzystania z lokalu trzeba będzie zapłacić od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. 

Kto wynajmuje pokoje na godziny?

poznań pokoje na godzinyTak naprawdę nie ma określonej grupy osób, która decyduje się na wynajem pokoi. Klientami w tym przypadku są przeróżne osoby – zarówno mężczyźni, jak i kobiety, osoby młode i starsze, single i osoby pozostające w związku małżeńskim. Tego rodzaju ogłoszenia oferują największe polskie miasta – Katowice, Warszawa, Kraków oraz Poznań Pokoje na godziny to korzystne rozwiązanie dla osób, które nie mają dogodnych warunków w miejscu zamieszkania na intymne spotkania z partnerem. Mowa tutaj w szczególności o domach wielorodzinnych, gdzie zamieszkuje kilka pokoleń. Oczywiście nikogo nie powinien zdziwić również fakt, że takie pokoje są wykorzystywane do zdrad i szybkich spotkań tylko w jednym celu. Właśnie dlatego właściciele wynajmowanych mieszkań wiedzą, jak ważna jest tutaj dyskrecja i uszanowanie pełnej prywatności klientów. Najczęściej proces zameldowania odbywa się zdalnie – bez zbędnych pytań i formalności, a klienci otwierają sobie pokoje za pomocą specjalnego kodu wysłanego w mailu czy przez sms. 

Ceny zależą głównie od lokalizacji i standardu wynajmowanego apartamentu, a także wielu dodatkowych udogodnień, na które mogą liczyć goście. Warto podkreślić, że tego rodzaju oferty nie są dostępne w znanych dużych hotelach, wręcz przeciwnie usługi wynajmu pokoi na godziny są najczęściej oferowane przez osoby prywatne oraz niewielkie pensjonaty czy motele zlokalizowane na obrzeżach większych miast.