You are currently viewing Polecana gorzowska szkoła językowa

Polecana gorzowska szkoła językowa

Od września córka poszła do ósmej klasy. Jest to dla niej bardzo stresujący rok, ponieważ pierwszy raz w życiu przed nią najważniejszy dla niej egzamin kończący szkole podstawową. Jako że córka chciałaby pójść do jednego z lepszych liceum w mieście, toteż zależy jej, żeby egzamin wypadł jak najlepiej. Z natury córka lepiej radzi sobie z przedmiotami ścisłymi, najbardziej lubi matematykę.

Szkoła językowa w Gorzowie

szkoła językowa gorzówJak mam być szczerza, najbardziej obawiałam się jak na egzaminie poradzi sobie z językiem angielskim. Niestety, ani ja ani mąż nie znamy tego języka, bo za naszych czasów w szkole uczyliśmy się niemieckiego. Dlatego razem z mężem zadecydowaliśmy, że na ten ostatni rok podstawówki zapiszemy córkę na język angielski. Mieliśmy dylemat, czy brać prywatne lekcje w domu, czy lepszym rozwiązaniem będzie szkoła językowa Gorzów to miejsce gdzie mieszkamy, dlatego braliśmy pod uwagę tylko szkoły w tej miejscowości. Ostatecznie córka wybrała naukę w szkole językowej, gdyż całkiem przypadkowo okazało się, że kilka jej koleżanek już od paru miesięcy uczestniczy tam w lekcjach. Zajęcia prowadzą certyfikowani nauczyciele języków obcych. Po darmowych zajęciach próbnych córka była bardzo zadowolona. Dzięki profesjonalnemu podejściu, córka pokonała swój lęk przed odzywaniem się w obcym języku. Dodatkowo, prowadząca skupia się głównie na zagadnieniach związanych z egzaminem, a na tym najbardziej nam zależało.

Po kilku miesiącach chodzenia, mogę powiedzieć że widzę poprawę. Zarówno w ocenach, bo córka poprawiła się o dwa stopnie, a także widzę, że język angielski już nie wprawia córki w lęk. Wcześniej, sama myśl o tym przedmiocie powodował u niej gorsze samopoczucie. Z całego serca jako rodzic polecam wszystkim rodzicom tę szkołę.