You are currently viewing Polecana herbata z konopi

Polecana herbata z konopi

Na rynku mamy mnóstwo produktów z CBD, ale tym, który zasługuje na szczególne wyróżnienie jest herbata z konopi, albowiem może przyjmować ją dosłownie każdy. To produkt ekologiczny, albowiem pochodzi wyłącznie z upraw, gdzie nie stosuje się GMO oraz sztucznych nawozów.

Czy herbaty konopne są tanie?

tania herbata z konopiJeżeli myślimy o zakupie naturalnego produktu, który ma działanie relaksujące i rozluźniające, zdecydowanie warto przyjrzeć się herbatom z konopi CBD. Mogą one mieć różną postać, tak kwiatostanów, suszonych liści, jak również torebek ekspresowych. Mamy też herbaty, które w składzie mają dodatek z różnych owoców, co podnosi ich walor smakowy w oczach niektórych, ale koneserzy stawiają raczej na produkt bez dodatków. Tania herbata z konopi to taka, która kosztuje mniej niż dwadzieścia złotych, a na rynku mamy ich spory wybór. Oczywiście znajdziemy też herbaty dużo droższe, które w swoim składzie mają naprawdę sporo CBD, jednak ich zakup to wydatek około 50 złotych za 150-200 gramów. Jeżeli chodzi o właściwości, spożywanie herbaty konopnej sprzyja wyciszeniu i rozluźnieniu, jak również ma ona właściwości przeciwbólowe i doskonale sprawdza się np. w zwalczaniu migren. Miejscami, w jakich mamy największy ich wybór są sklepy internetowe, tam bowiem jest dostępnych nawet kilkadziesiąt zupełnie różnych gatunków. Koneserzy herbaty bardzo lubią duży wybór, albowiem próbowali przecież niemal wszystkiego, toteż każda nowość jest zawsze wyczekiwana.

Wiele osób pije tylko herbaty z konopi, albowiem, w przeciwieństwie do czarnej herbaty, jej stosowanie nie odwadnia i nie powoduje nadmiernego wysychania śluzówki ust i gardła. Wręcz przeciwnie, gdyż takie herbaty bogate są w wiele składników czynnych, które nie rozregulowują, a regulują procesy zachodzące w organizmie.