Polecane dresy chłopięce

Do sklepów odzieżowych oraz z akcesoriami dla niemowląt, co rok trafia nowa kolekcja ubrań dla chłopców i dziewczynek. Przeważnie jestto kolekcja z podziałem na sezon letni i zimowy i obejmuje ubranka codzienne oraz wierzchnie okrycia.

W jakich dresach najwygodniej małym dzieciom?

wygodne dresy chłopięce 92Dzieci do momentu aż nie zaczną chodzić, przeważnie mają zakładane body, kaftaniki, rampersy i spodenki. Od około dwunastego miesiąca życia zaczynają stawiać pierwsze kroki o potrzebują wygodnych ubrań, które nie będą krępowały ich ruchów. Przeważnie niemowlęta noszą ubranka w rozmiarze od pięćdziesiąt sześć do siedemdziesiąt cztery lub nawet osiemdziesiąt sześć. Wygodne dresy chłopięce 92 będą pasować dla małego tuptusia, który już zaczął poznawać świat w pozycji pionowej. W związku z tym będzie często ładował na pupie, ale też nierzadko znajdzie się na czworaka, zatem dres będzie najlepszym ubrankiem na ten okres rozwoju. Dresy dostępne w sprzedaży składają się z bluzy zakładanej przez głowę lub rozpinanej na zamek. Może ona mieć dodatkowo kaptur, ściągacze na dole i przy rękawach lub też nie. Co do spodni,to najlepsze są ze ściągaczami na dole nogawek. Dresy dla dzieci w tym wieku przeważnie nie mają kieszeni, gdyż są one zbędne. Bywa, że dzieci w wieku dwóch lat noszą jeszcze pieluszkę, a więc wybierając dres dla dziecka trzeba wziąć od uwagę mały zapas w kroku, aby spodnie nie były zbyt opięte, bo będą sprawiały dyskomfort w trakcie chodzenia. Dresy dla chłopców mają przeważnie kolorowe nadruki w samochody, samoloty czy postacie z bajek.

Maluchy doskonale się czują w dresach i mogą swobodnie raczkować i chodzić. Niektóre mają nawet specjalne łatki naszyte na kolanach czy pupie, w celu wzmocnienia tych miejsc przed uszkodzeniami materiału. Najlepiej się sprawdzają bawełniane dresy, które są wyjątkowo miękkie.