You are currently viewing Polecany ochraniacz na szczebelki

Polecany ochraniacz na szczebelki

Miejsce, w którym śpią nasze dzieci, musi być wygodne i bezpieczne, dlatego też wielu rodziców przywiązuje tak dużą wagę do wyboru łóżeczka czy też jego wyposażenia. Na rynku bez problemu znajdziemy sporo rozwiązań, które się i nas sprawdzą.

Do czego służą ochraniacze na szczebelki?

ochraniacz na szczebelki modułowyNoworodki i niemowlęta mają nieco inne łóżka niż starsze dzieci, gdyż one wymagają kompletnych zabezpieczeń, gdyż mogą z nich wypaść. Najczęściej są to łóżeczka że szczebelkami, które służą dzieciom nawet do tego trzeciego roku życia. Aby możliwe było z nich korzystanie, koniecznie trzeba do nich dokupić twardy materac, prześcieradło i komplet pościeli. Wielu rodziców decyduje się jeszcze na zakup karuzeli do łóżeczka oraz specjalnych zabezpieczeń takich jak ochraniacz na szczebelki modułowy, który chroni dziecko przed bolesnym uderzeniem. Większość łóżeczek jest wykonana z drewna, gdyż to najlepszy materiał, ale też twardy, dlatego też zabezpieczenia bardzo się przydają. Ochraniacze modułowe tym różnią się od pozostałych modeli, że kupuje je się w w firmie niewielkich, pojedynczych elementów, które można ze sobą dowolnie łączyć, tworząc oryginalna dekoracje w łóżeczku malucha. Przeważnie są one montowane przez przywiązanie sznureczkami do szczebelków, ale można też znaleźć ochraniacze na rzep. Jak widać, nawet zabezpieczenie łóżeczka dziecka nie musi być nudne, gdyż możne je stworzyć na podstawie własnego pomysłu, a trzeba zaznaczyć, że w sklepach znajdziemy naprawdę duży wybór modułów.

Dziecięcy świat jest pełen kolorów i kształtów, dlatego też warto upiększać miejsca, w których maluchy spędzają czas. W pierwszych latach życia jest to, przede wszystkim, łóżeczko, w którym maluchy spędzają naprawdę sporo czasu. Dlatego też warto postawić na zabezpieczające ochraniacze.