You are currently viewing Polecany tarnowski radca prawny

Polecany tarnowski radca prawny

Dwa miesiące temu zmarł mój ukochany ojciec. Pozostawił testament, którego treść mnie zaskoczyła. Okazało się, że cały spadek został przepisany na mnie. W skład masy spadkowej wchodzi mieszkanie, samochód i trzy sklepu. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego w w testamencie został pominięty mój młodszy brat. Brat mi wczoraj powiedział, że będzie starał się unieważnić testament.

Rzetelne porady prawne prawnika z Tarnowa

kancelaria prawna tarnówNie zgadzam się z unieważnieniem testamentu. Powiedziałam bratu, że spłacę go i na pewno nie pozostanie z niczym. Brat nie chce o tym słyszeć. Jestem ciekawa, czy rzeczywiście istnieją takie przepisy, na które może się brat powołać, żeby podważyć testament. Muszę poradzić się radcy prawnego w tej kwestii, bo nie daje mi to spokoju. Znalazłam w internecie numer kontaktowy do polecanego radcy prawnego z Tarnowa. W ogóle, jak się okazuje, jeśli pilnie jest komuś potrzebna dobra kancelaria prawna Tarnów słynie z dość bogatej oferty. Nie spodziewałam się tak dużego wyboru. Zadzwoniłam do prawnika, który specjalizuje się w prawie spadkowym i umówiłam się z nim na spotkanie. Spotkanie odbyło się w kancelarii i przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Adwokat zapytał się mnie, czy mój ojciec cierpiał na jakieś choroby, bo demencja może być przesłanką do unieważnienia testamentu. Na szczęście, tata nie miał zaników pamięci. Prawnik powiedział, żebym się nie martwiła, bo brat nie ma podstaw do obalenia testamentu.

Za poradę prawną zapłaciłam dziewięćdziesiąt złotych. Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, że brat będzie mnie nachodził, nękał, uprzykrzał życie – wtedy prawnik napisze zawiadomienie do prokuratury o przestępstwie stalkingu. Boję się, że może dojść do takiej sytuacji, bo brat stał się agresywny wobec mnie. Zawiadomienie będzie mnie kosztować trzysta złotych.