Pomieszczenie do chowania się przed teściową – meble na wymiar.

Każdy mężczyzna wie, że żonę dostaje się w pakiecie z teściową. Regularne wizyty ,,mamusi” potrafią przyprawić nie tylko o silne bóle głowy, ale i skutecznie zepsuć wymarzony weekend, który chcieliśmy spędzić tylko z naszą piękną żoną.

Firma robiąca meble na wymiar z Bydgoszczy uratowała mnie przed teściową

szafaDo tej pory takie wizyty były nieuniknione. Próbowałem się wyłgać, zostawać po godzinach w tygodniu, a w dni wolne załatwiać sprawy na mieście, umawiać się z kolegami, montować meble na wymiar Bydgoszcz w naszym salonie. Czasem dawałoto rezultaty i z teściową widziałem się tylko przelotnie, czasem żona patrzyła na mnie złowieszczym wzrokiem sugerującym, że tym razem mi się nie uda. Wiedziałem, że musi być jakiś sposób, żeby uniknąć nieproszonego gościa, ale nie wiedziałem jaki. Wybudowaliśmy dom, załatwiliśmy dobre i tanie meble kuchenne, urządziliśmy naszą sypialnię, a drugą obok tylko pomalowaliśmy i położyliśmy podłogi, bo planowaliśmy tam pokój dla naszego przyszłego dziecka. Byłem wielokrotnie w naszym salonie, wykańczałem go, ale nigdy nie zwróciłem uwagi na niewielką wnękę w ścianie, którą widać tylko jeśli stoimy naprzeciwko niej. To było wybawienie! Szybko poszukałem czy jest w Bydgoszczy firma, które oferuje zabudowy wnęk i okazało się, że takowa jest. Umówiłem się czym prędzej na wizytę, a pracownicy przyjechali już następnego dnia. Powiedziałem, że chcę tu zrobić schowek, ale żeby dopasowali drzwi tak, by wyglądały jak przedłużenie regału stojącego obok, a w środku zainstalowali tylko jedną półeczkę. Byli nieco zdziwieni, że w schowku nie chcę mieć więcej regałów, ale nie nalegali. Panowie załatwili sprawę idealnie.

Następnego razu kiedy teściowa nas odwiedzała ja schowałem się szybko w mojej wnęce. Nawet żona nie pomyślała, że mogłem się tam schować, bo powiedziałem jej, że tam nic nie ma, więc powiedziała mamusi, że pewnie gdzieś wyszedłem. Ja tymczasem siedziałem sobie na krześle z laptopem na kolanach i czekałem spokojnie kiedy sobie pójdzie.