You are currently viewing Popularne pojazdy elektryczne dla inwalidów

Popularne pojazdy elektryczne dla inwalidów

 

Zbliżają się urodziny mojej ukochanej babci. Pomyślałam, że idealnym dla niej prezentem będzie zakup nowoczesnego pojazdu elektrycznego, dzięki któremu stanie się bardziej mobilna. Babcia od jakiegoś czasu ma poważne problemy z poruszaniem się, co odebrało jej całkowicie chęć życia. Dotąd prowadziła aktywny tryb, jeździła na rowerze, a nawet biegała.

Niedrogi pojazd elektryczny w sklepie medycznym

tanie elektryczne pojazdy dla niepełnosprawnychWejdę teraz na stronę sklepu medycznego i przejrzę dostępną ofertę sprzedażową. Jestem  bardzo zaskoczona, że w sklepie jest tak szeroki wybór pojazdów elektrycznych. Poszukuję dla babci nowoczesnego modelu w kolorze czerwonym, za którym babcia przepada. Takie tanie elektryczne pojazdy dla niepełnosprawnych kosztują około trzech tysięcy złotych i jest możliwość spłaty w ratach. Babcia już kiedyś wspominała, że chciałaby mieć pojazd elektryczny, ale jej nie stać. Wybiorę model z najlepszym akumulatorem żelowym, którego nie trzeba zbyt często ładować. Jedno naładowanie wystarcza, aby pokonać pięćdziesiąt kilometrów. Pojazd porusza się z maksymalną prędkością dziesięciu kilometrów na godzinę, więc babcia dojedzie do centrum miasta w kilka minut. Właśnie natrafiłam na idealny model pojazdu, który posiada wszystkie wybrane przeze mnie parametry. Dodatkowym atutem jest pojemny kosz na zakupy, klakson i wygodny, obrotowy fotel z oparciem. Pojazd posiada też akumulatory, nowoczesne oświetlenie typu Led i radio.

Pojazdy elektryczne stają się coraz bardziej popularne. Poruszają się nimi już nie tylko osoby niepełnosprawne, ale też mające problemy z poruszaniem się np. ze względu na wiek, czy tuszę. Moja znajoma ma dziecięce porażenie mózgowe i dzięki takiemu pojazdowi wzrosła jej pewność siebie, bo stała się bardziej niezależna i samodzielna.