You are currently viewing Posiłki na spotkanie integracyjne.

Posiłki na spotkanie integracyjne.

Korporacje w dzisiejszych czasach dobrze rozumieją potrzebę integracji pracowników. Motywuje ona do zwiększonych wysiłków i sprawia, że efektywność wykonywanych zadań także wzrasta. Czasami takie spotkania integracyjne są organizowane w plenerze i wiążą się z rozmaitymi zajęciami ruchowymi lub zabawami. Niekiedy zaś szefostwo wynajmuje halę namiotową lub obiekt, by impreza odbyła się we wnętrzu. Tak, czy inaczej dobra zabawa nie byłaby pełna, gdyby pominąć bardzo ważny aspekt, jakim jest jedzenie. W jaki sposób, nie inwestując zbyt wiele, sprawić, by impreza integracyjna była także okazję do skosztowania pysznych dań, co również poprawi humory wszystkich obecnych? Idealnym rozwiązaniem jest catering Szczecin.

Szybkie, lekkie i smaczne przekąski – catering Szczecin

Jeżeli impreza integracyjna odbywa się w lecie, na świeżym powietrzu, trzeba będzie przede wszystkim zadbać o odpowiednią ilość napojów oraz takich elementów jak lody czy owoce. Podczas zabaw czy uprawiania sportu, uczestnicy imprezy szybko jednak głodnieją, więc konieczne będą również sycące sałatki czy potrawy z grilla.

catering SzczecinMenu przed zakupem usługi dokładnie omawia i ustala się z firmą cateringową. Jej pracownicy służą również cennym doświadczeniem, ponieważ prawdopodobnie zorganizowali już niejedno takie przyjęcie firmowe. Jeżeli impreza integracyjna jest planowana na zimę, oprócz przekąsek, warto zamówić ciepły obiad, na przykład w postaci zupy gulaszowej czy flaczków lub bigosu. Potrawy te lubiane są praktycznie przez wszystkich. Dodatkową opcją jest zupa wegetariańska, dla tej części gości, która nie spożywa mięsa. Koszty zakupu takiej usługi nie będą zbyt wielkie, ponieważ jak wiemy, żywienie zbiorowe kalkuluje się dość korzystnie. Z pewnością pracownicy będą z rozrzewnieniem wspominali nie tylko wspaniale zorganizowany na imprezie czas, ale również rozkosze podniebienia. To sprawi, że spotkanie będzie jeszcze bardziej udane, a integracja odniesie zamierzony skutek na jeszcze większa skalę. Trzeba jedynie pamiętać, by zamówić usługę kilka tygodni wcześniej, zwłaszcza w szczycie sezonu.