Poszukiwania firmy pogrzebowej w Pruszczu Gdańskim

Po śmierci mojego dziecka nie miałam zbyt wiele czasu na płacz. Musiałam zająć się organizacją pogrzebu. Jeszcze nigdy nie byłam w tak trudnej i ciężkiej sytuacji. Na szczęście znalazłam bardzo dobrą firmę pogrzebową, która pomogła mi w organizacji samego pochówku, jak i przy załatwieniu wszystkich formalności urzędowych. Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić w tak profesjonalne miejsce.

Jaka firma pogrzebowa w Pruszczu Gdańskim jest najlepsza?

firma pogrzebowa pruszcz gdańskiByłato profesjonalna firma pogrzebowa Pruszcz Gdańskito miejscowość na terenie której działa ona już od kilkunastu lat. Z tego co zdążyłam zauważyć, wiele osób wybiera właśnie tą firmę, ponieważ pomagają oni przy organizacji pogrzebu od początku do końca. Podejmują się także sprowadzania zwłok z zagranicy, co obecnie zdarza się dosyć często. Udałam się tam od razu po śmierci dziecka, ponieważ nie wiedziałam, gdzie indziej w pierwszej kolejności mogłabym się udać. Pracownicy tej firmy pogrzebowej podeszli do mnie z dużą empatią i zrozumieniem, wszystko mi wytłumaczyli. W pierwszej kolejności pomogli uzyskać akt zgonu z Urzędu Stanu Cywilnego oraz złożyli wniosek o wypłatę zasiłku pogrzebowego z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Dużą zaletą tej firmy byłoto, że można było tylko wpłacić zaliczkę na poczet wykonanych usług, a resztę zapłacić wtedy, gdy otrzymam już należyty mi zasiłek.

Byłam bardzo zadowolona z usług i pomocy, jaką uzyskałam w tym miejscu. Firma okazała się bardzo profesjonalna. Współpracuje ona z zarządcą miejskiego cmentarza oraz kilkoma kościołami, w których mogłam zamówić mszę pogrzebową. We wszystkich tych obowiązkowych przed pogrzebem czynnościachtowarzyszyli mi pracownicy firmy pogrzebowej, którzy zorganizowali również transport na cmentarza oraz dziecięcą trumnę w białym kolorze.