You are currently viewing Poszukiwania niemieckiego płynu do prania Lenor

Poszukiwania niemieckiego płynu do prania Lenor

Mam w domu dwójkę małych dzieci, a do tego męża który jest mechanikiem samochodowym. Praktycznie codziennie włączam pranie. W dodatku nasze rzeczy najczęściej są bardzo mocno wybrudzone. Przetestowałam już wiele proszków i płynów do prania, które niestety, okazały się mało skuteczne. Nie zliczę ubrań, które wyrzuciłam, bo nie mogłam ich doprać. W końcu koleżanka poleciła mi bardzo dobry preparat.

Zalety niemieckiego płynu do płukania

niemieckie płyny do płukania lenorDowiedziałam się od niej, że niemieckie płyny do płukania Lenor są bardzo dobre i z pewnością skutecznie doczyszczą wszystkie moje ubrania. Postanowiłam spróbować tego preparatu. W lokalnym sklepie nie znalazłam niestety płynu Lenor z niemieckiej dystrybucji, ale w jednym z zaufanych sklepów internetowych, dostałam je bez problemu. Zamówiłam od razu duża butelkę tego płynu. Kilka dni później kurier dostarczył moje zamówienie, a ja od razu zabrałam się za pranie. Na opakowaniu przeczytałam, że ten płyn to skoncentrowany preparat, którego wystarczy użyć tylko kilka kropli na każdy kilogram prania. Można go wlać bezpośrednio do bębna pralki bądź do dozownika, jeśli pralka taki posiada. Płyn ten świetnie sprawdza się również przy praniu ręcznym, ponieważ nie powoduje podrażnień ani alergii skórnych. Od razu go wypróbowałam. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, gdy okazało się, że bez problemu doprał on moje ubrania.

Dodatkowo dzięki temu płynowi odzież stała się miękka i delikatna w dotyku. Płyn miał również przyjemny, lekki, kwiatowy zapach. Ten niemiecki produkt nadaje się do wszystkich typów ubrań. W dodatku jego cena jest niezwykle niska, przystępna. Niemieckie produkty do prania są nawet tańsze niż te z lokalnej dystrybucji. Jestem bardzo zadowolona i korzystam z tego preparatu przy każdym praniu.