You are currently viewing Poszukiwania personalizowanych świec

Poszukiwania personalizowanych świec

Niedawno dowiedziałem się, że mam zostać ojcem chrzestnym, dziecka mojego brata. Załatwiłem już sobie dzień wolny w pracy w dniu chrztu, kupiłem sobie odpowiedni garnitur. Musiałem jeszcze tylko załatwić jedną, ważną rzecz. Musiałem kupić świecę do chrztu dla chrześniaka. Zależało mi na tym, aby wybrać jakiś ładny, personalizowany wzór. Taka świeca miała być przecież również pamiątką dla dziecka.

Kupno personalizowanej świecy do chrztu

personalizowana świecaPo jej zakup udałem się do popularnego sklepu z dewocjonaliami. Okazało się, że w tym sklepie mają bardzo duży wybór takich świec. Zdecydowałem się więc poprosić sprzedawczynię o pomoc. Powiedziałem jej, że potrzebna mi jest personalizowana świeca na chrzest dla dziewczynki. Od razu zaprowadziła mnie ona na odpowiedni dział i pokazała kilka oryginalnych świec do wyboru. Długo zastanawiałem się, jaka świeca będzie najlepsza. W końcu zdecydowałem się na zakup dużej, ponad czterdziestocentymetrowej świecy o grubości blisko trzech centymetrów. Świeca ta była ekologiczna, ponieważ wykonano ją z wosku sojowego. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że wypala się ona powoli i nie kopci. Właśnie na czymś takim mi zależało. Dodatkowo mogłem poprosić o to, aby na świecy znalazła się unikalna naklejka z dniem chrztu dziecka oraz jego imieniem. Taka personalizacja świecy mi odpowiadała. Na odbiór zamówionej świecy musiałem poczekać tylko jeden dzień.

Następnego dnia zjawiłem się w sklepie ponownie. Bardzo się ucieszyłem, że świeca jest już gotowa do odbioru. Była ona bardzo ładnie wykonana. A w dodatku kosztowała pomimo personalizacji zaledwie kilkanaście złotych. Nawet się nie spodziewałem, że uda mi się dostać taką personalizowaną świecę w tak przystępnej cenie. Jestem bardzo zadowolony z dokonanego wyboru.