You are currently viewing Poszukiwania radia do łazienki

Poszukiwania radia do łazienki

Bardzo lubię nowoczesne rozwiązania. Przy budowie i urządzaniu własnego domu zadbałem o to, ale wszelkie urządzenia były nowoczesne i zapewniały innowacyjne rozwiązania, które mogłyby mi ułatwić życie. Jedną z rzeczy na którą się zdecydowałem, było radio do łazienki. Jednakże, nie było to byle jakie radio. Uznałem, że kupię radio podtynkowe.

Zalety łazienkowego radia podtynkowego

radio podtynkowe do łazienkiBardzo lubię słuchać muzyki podczas kąpieli w wannie, które w moim przypadku mogą trwać nawet kilka godzin. Zazwyczaj włączam wtedy radio, ponieważ dzięki temu mogę posłuchać również wiadomości, czy dowiedzieć się jaka będzie pogoda w najbliższych dniach. Wiedziałem jednak, że radio które ma być na stałe zamontowane w łazience, powinno być odporne na wilgoć. Takie właściwości posiadało radio podtynkowe do łazienki, które zdecydowałem się zakupić. Bez problemu znalazłem takie radio w sklepie z artykułami RTV i AGD. Jego obudowana była solidna i wytrzymała. Wilgoć z łazienki się na niej nie skraplała, dzięki czemu radio było bezpieczne – nie mogło doprowadzić do zwarcia, a także uszkodzić się wewnątrz. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, ponieważ jego cena była niska, atrakcyjna. Nie wahałem się więc długo i od razu zdecydowałem się go zakupić. Szybko przekonałem się, że to było bardzo dobre rozwiązanie. Sam montaż radia w łazience był bardzo prosty i szybki.

Nie wymagał on żadnych dodatkowych narzędzi. Od razu po zamontowaniu mogłem ustawić radio na wybraną stację i puścić sobie muzykę w łazience. Obsługa zakupionego przeze mnie radia, również nie spowodowała problemów. Mogłem sterować radiem z poziomu panelu wbudowanego w sam radioodbiornik lub zdalnie, za pomocą telefonu komórkowego, który był połączony z radiem za pomocą aplikacji. To było praktyczne rozwiązanie.