Poszukiwania wysokojakościowych świec zapachowych

Bardzo lubię, jak w mieszkaniu unosi się delikatny zapach świec. Zapalam świeczki codziennie wieczorem, a często także w ciągu dnia. Często chodzę po sklepach i wyszukuje nowości. Ostatnio udałam się do lokalnego sklepu, w którym można było kupić nietypowe, czasami nawet ręcznie robione świece zapachowe. Moja koleżanka podpowiedziała mi, że z pewnością znajdę tam coś odpowiedniego dla siebie.

Kupno świecy zapachowej z drewnianym knotem

świeca zapachowa z drewnianym knotemUdałam się tam jeszcze tego samego dnia. Jak się okazało,to był naprawdę bardzo dobry wybór. Udało mi się tam znaleźć unikatowe świece zapachowe, których nie znalazłam w żadnym innym sklepie. W dodatku były one dostępne w niezwykle niskiej, atrakcyjnej cenie. Szczególnie spodobała mi się świeca zapachowa z drewnianym knotem. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że dzięki zastosowaniu drewnianego knota świeca nie dymi i nie kopci się. Dodatkowo pali się ona równomiernie, dzięki czemu po jej wypaleniu nie pozostają tłuste resztki z którymi nie da się nic zrobić. Wybrany przeze mnie rodzaj świec, był dostępny w kilkunastu wariantach zapachowych. Kupiłam świece o owocowo – kwiatowym zapachu z dodatkiem naturalnego aromatu wanilii. Od razu po powrocie do domu zapaliłam świeczkę, żeby upewnić się, że faktycznie będzie tak ładnie pachniała, jak gwarantowała mito sprzedawczyni. Muszę przyznać, że się nie zawiodłam.

Byłam bardzo zadowolona z zakupionego produktu. Świeca okazała się naprawdę wysokojakościowa. Wystarczyła mi na długo, ponieważ była bardzo duża. Jej czas palenia wynosił około trzydziestu godzin. Świeca paliła się delikatnym płomieniem, a jej delikatny aromat roznosił się na całe mieszkanie, a nie tylko pokój w którym ją postawiłam. Najważniejsze było dla mnieto, że w całości została ona wykonana z ekologicznych produktów.