Potrzebowałam niedrogich kaszek dla niemowląt

Kilka miesięcy temu urodziłam swoje pierwsze dziecko. Ponieważ nie planowałam ciąży i nie spodziewałam się dziecka, początkowo nie wiedziałam, jakie potrzeby ma taki mały szkrab. Ze wszystkim chodziłam więc do pediatry, który przy okazji sprawdzał, czy dziecko jest zdrowe. Podczas ostatniej wizyty dowiedziałam się, żeto już najwyższy czas nato, aby rozszerzyć dietę dziecka o kaszki.

Jaka kaszka dla niemowlaka będzie najlepsza?

niedrogie kaszki dla niemowląt hollePediatra polecił mi niedrogie kaszki dla niemowląt holle. Dowiedziałam się od niego, że kaszki holle są bardzo dobre, ponieważ zawierają tylko naturalne składniki i nie mają dodatku cukrów. Są dostępne w wielu sklepach spożywczych, drogeriach, a także aptekach. Ich ceny są naprawdę bardzo niskie, przystępne, dlatego warto w nie zainwestować i podawać dziecku jako rozszerzenie diety. Kiedy dziecko kończy sześć miesięcy samo mleko staje się dla niego niewystarczające, ponieważ dziecko ma coraz większe zapotrzebowanie kaloryczne w związku ze swoją zwiększoną aktywnością ruchową. Takie kaszki nie dosyć, że zaspokajająto zapotrzebowanieto dodatkowo zawierają dużo witamin. Bardzo ważne jest równieżto, że dostępne są one w wielu wariantach smakowych, dlatego z pewnością znajdę taką kaszkę, która zasmakuje mojemu dziecko. Od razu po wizycie u lekarza udałam się do apteki, gdzie zakupiłam kilka opakowań polecanego produktu.

Faktycznie okazało się, że kaszki holle są bardzo tanie. A dodatkową ich zaletą byłoto, że świetnie rozpuszczały się w mleku i z łatwością mogłam uzyskać taką ich gęstość, że podawanie ich w butelce nie sprawiało dziecku żadnych kłopotów. Smoczek nie zatykał się, a buteleczkę można było z łatwością wymyć w ciepłej wodzie. Jestem bardzo zadowolona, tym bardziej że smakują one mojemu dziecku.