Potrzebowałam zatrudnić fotografa na ślub w Krakowie

Od dłuższego czasu przygotowywaliśmy się z mężem do ślubu. Zależało nam na tym, aby uroczystość została bardzo dobrze zaplanowana. Chcieliśmy mieć wszystko „dopięte na ostatni guzik”. Traf chciał, że w ostatniej chwili przypomniało nam się, że nie mamy jeszcze umówionego fotografa. Nie wyobrażaliśmy sobie nie mieć pamiątki w postaci sesji zdjęciowej z tak ważnego dla nas dnia.

Poszukiwania fotografa ślubnego z Krakowa

fotografie ślubne krakówZależało nam na tym, aby znaleźć doświadczonego fotografa, który wykonuje profesjonalne fotografie ślubne Kraków to duża miejscowość, dlatego bez większego problemu udało nam się znaleźć solidnego fotografa, który oferował tego typu usługi. Mimo iż do uroczystości pozostało jeszcze tylko kilka tygodni, miał on wolny termin na sesję zdjęciową w dniu naszego ślubu. Nie wahaliśmy się więc dłużej i umówiliśmy się na ten dzień. Już wkrótce przekonaliśmy się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Przede wszystkim dlatego, że fotograf okazał się prawdziwym profesjonalistom, który wykonał dla nas bardzo ładną sesję zdjęciową. Posiadał nie tylko profesjonalny sprzęt, dzięki któremu zdjęcia wyszły naprawdę wspaniale, ale także bardzo dobre pomysły na oryginalne i nietuzinkowe zdjęcia. Na efekty sesji również nie musieliśmy długo czekać. Zaledwie dwa tygodnie po uroczystości otrzymaliśmy wywołane i bardzo ładnie oprawione zdjęcia.

Byliśmy bardzo zadowoleni z faktu, że udało nam się znaleźć takiego solidnego i profesjonalnego fotografa. Tym bardziej, że ceny za jego usługi okazały się naprawdę przystępne. Biorąc pod uwagę to, jak dużym miastem jest Kraków i jak cenili się inni fotografowie, o których wspominali nam znajomi, jego ceny były naprawdę przystępne. Cieszę się, że zamówiliśmy dużą sesję zdjęciową w plenerze i studiu fotograficznym.