Praga – hotel, aquapark i inne atrakcje

Jeśli szuka się miejsca na wakacje, zarówno te krótsze jak i dłuższe, warto rozważyć wyjazd do Pragi. Piękne miasto, które tętni życiem zarówno w dzień jak i nocy. Liczne, piękne zabytki zachwycą każdego turystę. Do stałych punktów programu zalicza się przede wszystkim Most Karola oraz Złotą Uliczkę. Sąto obowiązkowe miejsca do zwiedzania o takiej r

Warto również zajrzeć do lokalnych piwiarnii, które potrafią zaskoczyć każdego różnorodnością napojów alkoholowych. Z pewnością atutem Pragi jest również stosunkowo nieduża odległość od polskiej granicy. Decydując się na taki wyjazd, trzeba znaleźć odpowiedni hotel, który zapewni odpowiednie warunki do wypoczynku. Wertując różne oferty warto zwrócić uwagę na Aquapalace Praga, w którym mieści się aquapark. Tutaj każdy gość znajdzieto, co potrzebuje.
Dla biznesmenów powstało nowoczesne i eleganckie centrum konferencyjne. Dzięki temu zostały stworzone idealne waunki do konferencji, wykładów czy negocjacji pomiędzy partnerami w biznesie. Jednakże coś dla siebie znajdą tu także single, pary i rodziny z dziećmi.
aquaparkWspomniany już wcześniej aquapark z pewnością będzie wspaniałą rozrywką dla każdego gościa Hotelu Praga. Liczne zjeżdżalnie, sztuczne fale, jacuzzi, brodziki i ślizgawki – tutaj zarówno mały jak i duży amator wodnych zabaw znajdzie coś dla siebie. Dużym zainteresowaniem cieszą się sauny. W Aquapalace Praga można skorzystać z aż dwunastu rodzajów saun m.in. sauny fińskie, łaźnie rzymskie. Można rownież zrelaksować się w strefie wellness, która oferuje masaże, zabiegi kosmetyczne i lecznicze.
Dla tych, co pragną odpoczywać aktywnie została przygotowana strefa fitness. Tu pod okiem profesjonalistów – instruktorów wszelkie ćwiczenia na siłowni okażą się bardzo efektywne.
Znaleźć tutaj można również restaurację, gdzie pod okiem wybitnych kucharzy powstają doskonałe potrawy. Wszystkie te atrakcje są skupione w jednym miejscu – w Hotelu Praga. To właśnie sprawia, że warto właśnie tam zamieszkać w trakcie swojego pobytu w Pradze.