You are currently viewing Profesjonalne okładki na dyplom

Profesjonalne okładki na dyplom

 

Nie dostaje się dyplomu za wybitne osiągnięcia codziennie czy nawet raz na pół roku, zatem jest to wyjątkowo ważny dokument. Przeważnie przechowujemy do w specjalnym miejscu lub nawet wieszamy w wyjątkowej ramce na ścianie.

Rodzaje okładek na dyplomy

okładki na dyplomy producentW sklepach papierniczych znajdziemy przede wszystkim artykuły szkolne potrzebne każdemu uczniowi, studentowi czy nawet osobie pracującej w biurze. W kategorii produktów introligatorskich znajdziemy różne okładki na dyplomy producent dostarcza je przeważnie w uniwersalnej wielkości A4. Są one wykorzystywane przez szkoły podstawowe, średnie, uczelnie wyższe czy przez przeróżne ośrodki sportowe czy szkoleniowe. Wręczane dyplomy mogą być w podstawowej formie – samej kartki lub już oprawione w dopasowaną okładkę. Najczęściej bywa, że są one wykonane z odpowiednio twardej tektury, która może być barwiona lub oklejana specjalną okleiną o pewnej teksturze. Większość z nich jest matowa, ale istnieje możliwość nadania jej połysku, dzięki specjalnej folii. Na dyplom są generalnie stosowane okładki klasyczne z gumką w środku lub też kanałowe bądź korytarzowe. Wszystkie wymienione modele nie wymagają dziurkowania, bindowania czy przyklejania kartek, zatem wygląd dyplomu nie zmieni swojej formy. Najbardziej praktyczne są modele z gumką, ponieważ świetnie się nadają na jedną lub dwie kartki, które w przeważającej części stanowią dyplomy. Można je kupować na sztuki we wszystkim sklepach papierniczych, ale najkorzystniejsze ceny mają one w internecie.

Wybór okładek na dyplomy jest dość szeroki, bo mogą one mieć kilka form oraz przynajmniej cztery podstawowe kolory: czarny, bordowy, niebieski i ciemno zielony. Można także złożyć zamówienie na indywidualny model okładki z konkretnym nadrukiem na frontowej stronie.