Projektowanie wnętrz i styl sk

Od niedawna pracuje jako architekt wnętrz. Zazwyczaj przychodzą do mnie osoby poszukujące jakiejś odmiany. Chcą mnie nowoczesny biuro czy mieszkanie i nie wiedzą jak się do tego zabrać, czy też nie potrafią ze sobą prawidłowo zestawić elementów z różnych stylów.

Projektowanie wnętrz w stylu sk

projektowanie wnętrz

Taki styl chiński, czy angielski nie wszędzie będzie dobrze wyglądał, a poza tym nie każdemu się spodoba. Architektura wnętrz może być różną, więc mamy również prostsze style aranżacyjne. Zawsze byłam zaskoczona, ze ktoś mnie zatrudnia tylko poto, bym mu zrobiłam wnętrze w stylu skprojektowanie wnętrz specjalisty ze Szczecina, ponieważ każdy z nas może sobie takie wnętrze urządzić sam. Nie będę narzekać, bo dla mnieto okazja do szybkiego i łatwego zarobku. Wystarczy zestawić ze sobą kilka elementów i po problemie. W Szczecinie w którym pracuję jako architekt wnętrz jestto chyba bardzo popularny styl, być może ze względu na bliskość Sk

Muszę się chyba jednak do tego przyzwyczaić i nie narzekać na takie zlecenia od moich klientów. W końcu pracato praca, jak każda inna.