Prowadzę firmę, która czyści tapicerki w Warszawie

Szukając pomysłu na swój biznes zainteresowałam się profesjonalnym czyszczeniem wykładzin i tapicerki meblowej. Uznałam, żeto dobry pomysł na własną działalność gospodarczą, a kiedy zaczynałam, ta usługa dopiero zyskiwała popularność, więc nie miałam na początku dużej konkurencji.

Duże zapotrzebowanie na czyszczenie tapicerki w Warszawie

czyszczenie tapicerki warszawaZałożyłam swoją firmę w Warszawie. Początkowo jednoosobową. Kupiłam sprzęt i jeździłam po domach po całym mieście, czasem przez dwanaście godzin na dobę, ale opłaciło się, bo zyskałam wielu stałych klientów. Potem zatrudniłam kolejną osobę, potem następną, bo zapotrzebowanie na czyszczenie tapicerki warszawa i dywanów w Warszawie rosło. Po niecałych dwóch latach miałam już dobry sprzęt, dwa firmowe samochody i zatrudniałam w sumie pięć osób. Dalej szło z górki, bo choć wyrosła mi konkurencja,to miałam już swoje stałe zlecenia i bywałam polecana po znajomości. Dbałam, żeby pracownicy przykładali się do pracy i kupowałam dobre środki czyszczące, więc nasze pranie wykładzin było naprawdę bardzo skuteczne i dokładne. Przełomem było dla mnie wejście na rynek biurowców i korporacji, gdzie wszystko musi dobrze wyglądać, więc tam pranie tapicerki i wykładzinto właściwie stałe zlecenie i stały zysk, więc nie muszę się już martwić o pracę i mogę dalej rozwijać firmę.

Kiedy zaczynałam, nawet mi się nie śniło, że mogę odnieść aż taki sukces. Sądziłam raczej, że więcej będzie środków i urządzeń do wykonywania czyszczenia i prania samodzielnie w swoich domach, ale nie wzięłam pod uwagę, że tyle osób będzie chciało oszczędzać swój czas. Tym lepiej dla mnie.