Przepiękny flower box z okazji rocznicy ślubu

Zbliżała się rocznica naszego ślubu, a ja wciąż nie byłam pewna, co chcesz dać mojemu mężowi. Wahałam się pomiędzy zestawem narzędzi a ozdobnymi szklankami do drinków. W końcu zdecydowałam się na pierwszy pomysł, jednakto i tak jego prezent dla przeszedł moje najśmielsze oczekiwania.

Ile kosztuje różany flower box?

flower box z sztucznych kwiatówRankiem obudził mnie aromatyczny zapach kawy. Gdy otworzyłam oczy, zauważyłam dwie rzeczy: kalendarz wskazywał datę piętnastego czerwca, a obok mnie stała filiżanka mojej ulubionej kawy oraz flower box z sztucznych kwiatów. Na ich widok byłam bardzo zaskoczona, onieśmielona i wzruszona. Nie mogłam wprost uwierzyć, że mój luby podarował mi tak piękny i wyjątkowy bukiet. Doliczyłam się dwadzieścia pięć czerwonych róż, które zostały zbite w jedną, konkretną wiązankę. Mam pewność, że kwiaty będą mitowarzyszyły przez wiele lat i że zawsze mogę je przenieść w inne miejsce, a pudełko wykorzystać do innych celów. Sztuczne kwiaty miały kolor bardziej malinowy niż czerwony, co bardzo mi się spodobało. Zamszowe wykończenie pudełka nosiło nasze imiona oraz datę ślubu. Oprócz tego okazało się, że bukiet przepięknych kwiatówto nie wszystko – mąż postanowił obdarować nie z okazji siódmej rocznicy ślubu również flakonikiem drogich perfum oraz bardzo ładną kartką z życzeniami w ozdobnej kopercie. Ten dodatek do kwiatów jest również dobrym pomysłem, który dodaje finezji i dopełnia cały prezent. Jestem pewna, że ten prezent kosztował bardzo wiele, ale zdaję sobie również sprawę z tego, że jestem dla męża cenniejsza niż wszystkie pieniądze świata.

Na długo zapamiętam tę rocznicę. Byłam bardzo zaskoczona, gdy zobaczyłam, co takiego mi ofiarował, bo kwiaty są naprawdę piękne. Ponadto, mam pewność, że nie zwiędną, bo są sztuczne. Ustawię je na widocznym miejscu, by każdy mógł zauważyć moje piękne i oryginalne kwiaty od męża.