Przyjazne łóżeczka sk

Bez względu czy rodzice decydują się na spanie z dzieckiem w swoim łóżku, czy też nie,to trzeba zapewnić maluchowi jego oddzielne łóżko. W zależności od wieku musi ono posiadać odpowiednie zabezpieczenia, chroniące go przed wypadnięciem.

Jak wygląda sk

łóżeczka sk<andynawskie dla dzieciMeble pochodzące ze SkŁóżeczka sk są wykonane z drewna klonowego, lub sosnowego, które jest odpowiednio impregnowane. Ponieważ w krajach południowych dominuje zimny i surowy klimat,to także w podobnym stylu są wykonywane meble. Są one niemalowane, a wszystkie krawędzie są wyszlifowane na gładko. Łóżeczko składa się z barier bocznych, przednich i tylnych, z możliwością wejścia po prawej, lub lewej stronie. Łóżeczko jest niskie, więc maluchy bez problemu mogą samodzielnie do niego wchodzić i z niego wychodzić w każdej chwili. Pod materacem znajdują się dwie, płaskie szuflady, w których można trzymać zapasową pościel, lub zabawki dziecka. Konstrukcja łóżeczka tworzy domek ze spadzistym dachem. Jego górna część stwarza pole do popisu dla rodziców, gdyż można ją dowolnie udekorować, lub powiesić na niej kolorowe lampki. Łóżko znajduje się prawie że w parterze, więc trzeba dokupić do niego wysoki materac, który zapewni dobrą izolację od podłogi. Sk

Zaletą tych łóżeczek jest fakt, że można je dowolnie modyfikować, czyli ustawiać wejście w kilku miejscach, czy pomalować na dowolny kolor. Najtaniej taki model łóżeczka dla dzieci kupimy w sieci i też tam znajdziemy ich największy wybór z podziałem na płeć maluchów.