Regał do wina w nowej knajpie

W moim mieście ostatnio miało miejsce pewne wydarzenie, które spowodowało, że wielu mieszkańców się uśmiechnęło i ucieszyło. W jednym z lokali, który od dawna jest nieużywany został wykupiony, a nowy właściciel postanowił zrobić tam lokal gastronomiczny. Jako, że nabył większą powieszchnie po mieście poszła informacja, że lokal ma być taki na poziomie, więc wszyscy byli zaciekawieni.

Regał na wino aktrakcją w restauracji

regał na wino cenaZ tego co słyszałam, to ludzie pukali do drzwi jeszcze zamkniętej restauracji i już pytali o to, czy można zarezerwować stolik nie tylko na otwarcie, ale również na jakieś imprezy okolicznościowe. To był prawdziwy szał. Kiedy nadszedł dzień otwarcia ludzie już tłoczyli się, żeby zobaczyć jak to wszystko wygląda. Tajemniczości dodawał fakt, że właściciel cały czas podczas robienia remontu zasłonił okna i niczego nie było widać. Wielu starszych mieszkańców z sentymentem i ciekawością próbowało coś podejrzeć, ponieważ pamiętali jeszcze lokal z czasów świetności. Kiedy nadszedł dzień otwarcia jedno, co od razu się rzucało w oczy to niesamwity, piękny i naprawdę przykłuwający wzrokregał na wino cena win była przystępna, ponieważ w ofercie restauracji znajdowały się zarówno wina tańsze jak i te z górnej półki. Regał był wystawiony i wyeksponowany w taki sposób, że każdy kto wchodził mógł go dokładnie zobaczyć i ewentualnie już zastanowić się które z win wyląduje w jego kieliszku. Regał było widać dobrze z różnych stolików restuaracji.

Wiele osób mówiło, że to przecież tylko zwykły regał. Niby nic wielkiego, ale do tego wystroju pasował naprawdę idealnie. Podkreślał charakter wnętrza i zaciekawiał osoby, które do lokalu wchodziły. Jeżeli kiedykolwiek będę robić sobie regał na wino w swoim domu, to tylko taki.