You are currently viewing Regały ścienne na drobiazgi i bibeloty

Regały ścienne na drobiazgi i bibeloty

Każdy z nas ma takie miejsce w domu, w którym przechowywane są małe rzeczy wręcz bibeloty. Takie, bez których nie możemy funkcjonować ale nie mają one swojego konkretnego miejsca w domu. Takie rzeczy, które są dla nas ważne i wiemy, że właśnie w tym konkretnym miejscu je znajdziemy. Na takie drobiazgi przyda się regał lub wisząca półka.

Regały ścienne do różnych pomieszczeń

wiszący regał ścienny na bibelotyCoraz popularniejsze stają się pojedyncze segmenty meblowe. Przez to, że stawiamy na minimalizm i nie wstawiamy dużych meblościanek do naszych pokoi, brakuje nam miejsca w szafach i na półkach. Dlatego decydujemy się na zakup dodatkowej półki lub regału. Wiszący regał ścienny na bibeloty może być zarówno praktyczny jak i bardzo nowoczesny. Taki mebel możemy zawiesić w kuchni, salonie, przedpokoju, łazience czy sypialni. Obecnie producenci mebli maja w ofercie różnego rodzaju regały wiszące. Zarówno drewniane w naturalnym kolorze jak i białe i czarne, to są te kolory najbardziej popularne w ostatnim czasie. Na takich pólkach można trzymać różne małe niezbędne przedmioty. Drobne pamiątki przywiezione z najdalszych zakątków świata czy ramka ze zdjęciem na pewno znajdą miejsce na takim regale wiszącym. Jeśli taki regał zawiśnie w sypialni to będzie świetnym miejscem na książkę. Natomiast jak powisimy go w łazience to można położyć na nim jakieś drobne kosmetyki lub artykuły chemiczne. 

Każdy kto chce mieć piękny mebel powinien zakupić wiszący regał na różne małe przedmioty. Nie dość, że może pięknie wyglądać to na pewno będzie bardzo funkcjonalny i użyteczny. Wykonany z naturalnego drewna lub ze szkła nada wnętrzu niesamowity ponadczasowy styl. Przywieszony w przedpokoju może stanowić schowek na klucze, czapki, apaszki i inne akcesoria, które są w każdym domu.