Regularne odkurzanie basenu

Ostatnie kilka lat mogę uznać za jedne z najszczęśliwszych w moim życiu. Na każdym kroku spełniam swoje marzenia, zarówno te bieżące, jak i te z lat dziecięcych. Zamieszkałam w uroczym domu blisko lasu, mam własny ogród, męża i dwójkę cudowny dzieci, a w tym roku w ogrodzie pojawił się jeszcze duży basen, Ito nie taki nadmuchiwany, ale w postaci niecki wpuszczonej w grunt.

Każdy basen wymaga odkurzenia

innowacyjny odkurzacz do dna basenuNie sądziłam, że kiedykolwiek doczekam się domu z ogrodem i basenem. Dopiero w tym roku, zupełnie przez przypadek, odkryliśmy z mężem, że nieduży basen w ziemi nie jest w cale tak dużą inwestycją, jak nam się wydawało. Po przeliczeniu kosztów ostatecznie zdecydowaliśmy się na umieszczenie basenu w ogrodzie. Jego montaż zakończył się miesiąc temu, idealnie na wakacje. Z racji tego, że użytkujemy basen bardzo często, musieliśmy zakupić do niego specjalny odkurzacz. Znajomy polecił nam innowacyjny odkurzacz do dna basenu, którym steruje się za pomocą aplikacji na telefonie. Odkurzacz ten nie jest duży, ale zato jest niezwykle skuteczny. Usuwa nie tylko ziemię czy drobne kamienie, które gromadzą się na dnie, ale też glony, które lubią osadzać się na ściankach w upalne dni, pomimo zastosowania tylu środków do wody. Nie wyobrażam sobie użytkowania basenu bez specjalnego odkurzacza. Jest on tak samo potrzebny, jak odkurzacz domowy w cotygodniowych porządkach.

Każda przyjemność ma zawsze drugą stronę medalu. W przypadku posiadania basenu w ogrodzie, o którym marzy wiele osób, tą drugą stroną medalu jest konieczność regularnego czyszczenia zarówno wody, jak i dna oraz ścianek. Na szczęście w dzisiejszych czasach dostępne są na rynku nowoczesne sprzęty, w postaci odkurzaczy, które znacznie ułatwiają utrzymanie wymarzonego basenu w czystości.