You are currently viewing Rekomendowany olej Raw

Rekomendowany olej Raw

Stosowanie produktów konopnych jest bardzo popularne, gdyż ich właściwości prozdrowotne to naukowo potwierdzony fakt. Najpopularniejszymi wyrobami są, natomiast, oleje konopne, które można kupić w wielu wersjach.

Ile kosztują olejki Raw?

olejek rawStandardowe olejki konopne, zawierają tylko kannabidiol (CBD), ale na rynku mamy też oleje w najlepszej wersji, czyli tej, zawierającej pełne spektrum kannabinoidów. Są one uznawane za mocniejsze, gdyż mamy w nim do czynienia ze szczególną sytuacją. Wszak znajdziemy w nich CBD, CBG, CBGa, CBC, CBDa oraz inne, równie pożyteczne substancje czynne, jak, na przykład, terpeny i flawonoidy. Trzeba też wiedzieć iż oleje Raw są w pełni ekologiczne, albowiem, pozyskiwane się je z konopi przemysłowych, w których zawartość THC nie może być wyższa od 0,2%. Są jednak nie tylko legalne i bezpieczne w przyjmowaniu, ale też, co najważniejsze, skuteczne w terapiach dziesiątek zespołów chorobowych. Nic nie stoi na przeszkodzie, by przyjmowały je dzieci, albowiem nie odnotowano działań niepożądanych i efektów ubocznych, a CBD ani innych, wymienionych kannabinoidów, nie da się przedawkować i każda ich ilość jest bezpieczna. Olejek Raw, zawierający pełne spektrum tych substancji czynnych, możemy kupić, w najniższym stężeniu procentowym, za około siedemdziesiąt-osiemdziesiąt złotych, natomiast produkty o wyższej ich zawartości to wydatek od stu pięćdziesięciu do, nawet, siedmiuset złotych. Jednak, mimo, czasem, wysokich cen, te produkty cieszą się niesłabnącą popularnością.

Zakup olejku Raw jest bardzo dobrym rozwiązaniem, choć nieco droższym od standardowego wyrobu zawierającego, jedynie, kannabidiol. Zwłaszcza, że różnice w ich cenach są niewielkie, gdyż mówimy tu o kwotach rzędu dwudziestu-trzydziestu złotych.