Różnorodne hasła na koszulkach

Bawełniane, proste, wygodne i praktyczne koszulki są bardzo popularne.

Dzieciaki i młodzież noszą je do szkoły, a także w czasie wolnym. Natomiast dorośli, zwłaszcza ci, których obowiązuje w pracy bardziej elegancki strój, zakładają tego rodzaju stroje jedynie w czasie wolnym, na przykład podczas spaceru z psem, wyjścia na zakupy do sklepu spożywczego czy sprzątania bądź też słodkiego lenistwa z książką czy przed telewizorem. Nie brakuje też osób, które w bawełnianych koszulkach śpią, zwłaszcza latem, gdy jest za gorąco na ciepłą piżamę. Wiele koszulek ma nadrukowane różne ciekawe hasła.

Czasami sąto cytaty z popularnych piosenek czy wierszy, kiedy indziej jakieś zabawne żarciki, gry słowne. Kiedyś panowała moda na noszenie koszulek z napisem „Szkoła Óczy”, które pokazywały, że niekoniecznie wyniesiemy ze szkoły wiele informacji, a na pewno nie na temat ortografii. Nie brakowało również koszulek stylizowanych na ostrzeżenia Ministra Zdrowia przed różnymi szkodliwymi substancjami.

Często koszulki te ostrzegały przed płcią przeciwną, małżeństwem, szkołą i różnorodnymi instytucjami, sugerując, że korzystanie z nich przynosi różne kłopotliwe dolegliwości. Dziś, jeżeli chcemy, możemy samodzielnie zaprojektować koszulkę, która będzie w jakiś sposób nas wyrażała. Może znajdować się na niej napis z naszym ukochanym cytatem literackim bądź muzycznym, szczególnie drogi nam obrazek, na przykład z jakimś zwierzakiem czy też coś innego. Wybór należy do nas.

Na szczęście koszulki z nadrukiem na zamówienie ma w swojej ofercie sporo drukarni. Można do nich zanieść pendrive, na którym znajduje się plik z naszym projektem, a już za godzinę czy najwyżej za kilka dni będziemy mogli odebrać koszulkę z nadrukiem wedle własnego projektu. Rzecz jasna, musimy jednak pamiętać o tym, że za farby dobrej jakości, które nieprędko się spiorą, zapłacimy znacznie więcej. Ponadto cena nadruku okaże się wyższa, gdy jakość samej koszulki będzie wysoka.

Warto jednak zainwestować w solidny materiał i farby, gdy zależy nam na oryginalnym, niepowtarzalnym stroju.