Rozszerzanie oferty sali do wynajęcia

Jestem właścicielem sali, którą wynajmuję na imprezy typu wesela, osiemnastki, chrzciny, stypy itp. Wcześniej nie chcieliśmy się zajmować ozdabianiem ich, ale jednak coraz więcej osób się pytało nas o taką usługę.

Dlaczego było warto zainwestować w balony?

Balony na wesele z nadrukiemPo jakimś czasie stwierdziliśmy, że możeto być dochodowe zajęcie. Nie tak jak samo wynajęcie, ale dobrze mieć w cenniku taki coś. I tak też zrobiliśmy. Z racji, że mieliśmy już wyrobioną renomę pod względem wynajmu sali na brak klientów nie mogliśmy narzekać. Już pierwszemu zaoferowaliśmy naszą nową usługę. Zgodził się od razu. Z racji, że nie mieliśmy o tym żadnego pojęcia postanowiliśmy najpierw prześledzić, jak kiedyś ludzie ubierali naszą salę. I pierwsze ozdabianie sali zrobiliśmy na tak, jak pozwalały nato nasze materiały itp. Klienci może nie skakali z radości, ale z racji że wytłumaczyliśmy, że jestto nasz pierwszy raz i że cena była okazyjna byli zadowoleni. Przed drugą imprezą na której mieliśmy ozdobić salę pojechaliśmy na dwudniowe szkolenie z ozdabiania sal. Tym razem dowiedzieliśmy się, jak zakryć wszelkie braki i co jest modne. A modne były balony na wesele. Po powrocie z kursu od razu otworzyłem sklep internetowy z balonami. Tak jak radzili podczas kursu zamówiliśmy najwięcej z rodzaju balony dekoracyjne. Przeróżne kolory wielkości itp. Drugim rodzajem były balony z nadrukiem z logiem naszej firmy lub jeśli organizatorzy chcieli, mogliśmy zamówić z imieniem, pseudonimem czy zdjęciem. Ostatnim rodzajem na który się skusiliśmy były balony foliowe w modnym kształcie. W przypadku chrzcin lub urodzin, coś takiego zawsze się dobrze przyjmie.

Jestem tego bardziej niż pewien. Interes kwitnie, przychody się odrobinę zwiększyły więc wszystko idzie dokładnie tak, jak chciałem więc nie pozostaje mi nic innego jak dalej rozwijać naszą firmę. Ale co następne? Może katering?