Rozwożę części do serwisów samochodowych

Od kilku lat mam bardzo ciekawą pracę, która chyba prędko mi się nie znudzi. Pracuję dla dużej hurtowni motoryzacyjnej sprzedającej części do samochodów osobowych i ciężarowych. Moja praca polega na rozwożeniu części do zamawiających je serwisów. Serwisy składają zamówienia a ja je w ciągu całego dnia realizuję. Im szybciej dostarczam części tym lepiej.

Obsługuję serwisy na terenie województwa świętokrzyskiego

części do samochodów świętokrzyskieTerytorium, na którym działam jest dość duże. Hurtownia, dla której pracuję, prowadzi swój sklep w Kielcach. A obsługuje serwisy w całym województwie świętokrzyskim. Jest ich około stu, bo przecież wiadomo, że nie wszystkie serwisy zamawiają części u nas. W każdym razie każdego mój samochód jest załadowany i rozładowany kilkukrotnie. Rozwożę oczywiście zamiennie części do samochodów Świętokrzyskie jest województwem, w którym auta naprawia się tylko na zamiennikach. Mało kogo stać na oryginalne części od producentów samochodów, a nasze zamienne części samochodowe pochodzą od bardzo dobrych krajowych producentów. Lubię swoją pracę, bo przez cały dzień mam okazję do rozmów z ludźmi. Wszystkie serwisy, które obsługuję, doskonale mnie znają. Zawszę mogę liczyć na jakąś dobrą kawę, jeśli tylko mam chwilę czasu, żeby się jej napić. Hurtownia, w której pracuję, działa tak samo jak wszystkie inne hurtownie motoryzacyjne. Wszędzie wyglądato tak samo, że części dowozi się do serwisów w tym samym dniu, w którym je zamawiają.

Dziennie potrafię przejechać nawet około ośmiuset kilometrów. Pracuję dziesięć godzin od poniedziałku do piątku, ale każdy weekend mam wolny. W pracy jestem zawsze na siódmą rano a z pierwszą partią dostaw do serwisów wyjeżdżam około ósmej. Sam planuje sobie trasę i ustalam kolejność dostaw do obsługiwanych przeze mnie serwisów.