You are currently viewing Skuteczna psychoterapia indywidualna

Skuteczna psychoterapia indywidualna

Około rok temu mój chłopak zaczął się dziwnie zachowywać. Zawsze miał cięty język, ale niestety jego dogryzki zaczęły być coraz bardziej podłe i jak nietrudno się domyślić, jego stan emocjonalny odbijał się mocno i na mnie. Na początku zastanawiałam się nad zakończeniem związku, ale po przeprowadzonej rozmowie zauważyłam pierwsze objawy depresji.

Pomoc znakomitego psychoterapeuty

indywidualna psychoterapia krakówNa pierwszy, a nawet na drugi rzut oka zachowanie mojego chłopaka mogło świadczyć o tym, że mój chłopak nie ma szacunku do mojej osoby i po prostu wyżywa się na mnie, kiedy ma gorszy dzień. Ja również zaczęłam w pewnym momencie wychodzić z podobnego założenia dlatego zaczęłam rozważać zakończenie tego związku, ale po szczerej rozmowie z moim chłopakiem, kiedy opisał mi to, jak się czuje zrozumiałam, że jego stan wymaga profesjonalnej pomocy. Kilka lat temu sama zmagałam się z depresją, a to o czym opowiadał ukochany niemal jeden do jednego przypominało mój stan sprzed laty. Namówiłam ukochanego do tego, aby udał się do psychologa. Już po pierwszej wizycie psycholog stwierdził, że mojemu chłopakowi przyda się indywidualna psychoterapia Kraków posiada wielu specjalistów pod tym względem, więc z wyborem nie mieliśmy najmniejszego problemu. Psychoterapia okazała się prawdziwym lekiem na całe zło. Mój ukochany miał wizyty raz w tygodniu i z tygodnia na tydzień było z nim coraz lepiej.

Kiedy opowiedziałam mojemu chłopakowi z czym zmagałam się w przeszłości i jak rozwiązałam swoje problemy wtedy zgodził się ze mną, że rzeczywiście potrzebuje on pomocy. Pamiętajmy, że nie zawsze zmiana zachowania u bliskich na gorsze wynika z toksycznego charakteru. Bardzo prawdopodobne, że ktoś w danym momencie nie radzi sobie sam ze sobą, ale jednocześnie wstydzi się poprosić kogokolwiek o pomoc.